برنده سی و دومین جشنواره سایت نوعروس یک زوج جوان به نام های مهدی مهران پور و شقایق یوسفی بودند که یک ساعت زنانه مارک "تراست" برنده شدند.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

برنده سی و دومین جشنواره سایت نوعروس یک زوج جوان به نام های مهدی مهران پور و شقایق یوسفی بودند. زوج خوش شانسی که خودشان می گویند تاکنون در هیچ قرعه کشی برنده نشده اند در سی و دومین جشنواره سایت نوعروس یک ساعت زنانه مارک "تراست" برنده شدند.
این زوج جوان که 21 شهریور ماه پیوندشان را جشن گرفتند درباره نحوه شرکت در قرعه کشی نوعروس می گویند:" ما اصلا فکر نمی کردیم برنده شویم با این حال یک روز که در حوالی میرداماد بودیم خیلی اتفاقی یکی از این کارتها را خریدیم اما از آنجا که هرگز حتی یک هزار تومنی هم برنده نشده بودیم خیلی ماجرا را جدی نگرفتیم ."
شقایق یوسفی با خنده ادامه می دهد:" وقتی دیروز با من از دفتر نوعروس تماس گرفتند و گفتند برنده قرعه کشی شده ام، خیلی تعجب کردم و در عین حال خوشحال شدم. با این که روز خیلی خوبی نداشتم اما این خبر حسابی روحیه ام را عوض کرد و برایم جالب بود."
###مهدی مهران پور هم می گوید:" ما می خواستیم کارت قرعه کشی را به برادر همسرم بدهیم اما بعد منصرف شدیم البته یک کارت دیگر هم داریم که در آزمایشگاه گرفته ایم با توجه به این که مراسم ازدواج برادر همسرم نیز 30مهر ماه است این کارت را به او می دهیم شاید برنده بعدی جشنواره نوعروس او بود."

 

به گفته این تازه عروس و داماد، بهترین بخش مراسم ازدواجشان عکاسی به ویژه عکاسی در باغ بوده است، یک باغ واقعی، ساده، سرسبز و بدون تجمل که یک محیط خوب و طبیعی برای عکاسی آنها فراهم کرده بود و عکاسی که برخلاف برخی از عکاس های عروس و داماد با تکیه بر تکنیک های عکاسی و نه فتوشاپ عکاس هایی طبیعی و زیبا از مهمترین روز زندگی این زوج ثبت کرد.
اما جشن عروسی آنها مانند همه مراسم های ازدواج دیگر پر از خاطرات جالب و گاه خنده دار است. یکی از این خاطرات بانمک که آقا داماد با خنده تعریف می کند، مربوط به مهمان هایی می شود که اشتباهی به مراسم آنها آمده بودند!
###مهدی مهران پور به نقل از پدرش تعریف می کند که در شب عروسی مهمانانی به مراسم آنها آمده بودند و چون کسی را نمی شناختند به ناچار پیش پدر او می روند و می گویند ببخشید گویا ما اشتباه آمده ایم چون کسی را نمی شناسیم اما آدرس همین است و کارت عروسی را نشان می دهند...
پدر داماد هم با کمال تعجب می بیند آدرس تالار درست است اما با کمی دقت بیشتر متوجه می شود تاریخ برگزاری جشن عروسی مربوط به شب قبل بوده است و این مهمانان با یک شب تاخیر به جشن آمده اند!!


( اگر شما هم می خواهید شانس برنده شدن خودتان را در قرعه کشی سایت نوعروس بیازمایید می توانید با خرید از فروشگاه ها یا خدمات دهندگان در آگهی نامه نوعروس یا بخش نیازمندی های وب سایت و دریافت کارت قرعه کشی، در جشنواره نوعروس شرکت کنید، شاید برنده بعدی شما بودید.)

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.