وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

ازدواج می تواند دوستی های دوران مجردی را تحت تاثیر قرار دهد.

ممکن است شما تبدیل به موجودی کاملاً خانگی شوید

بعد از یک روز کاری طولانی، به خانه آمده اید، باید به امور شخصی تان برسید، به کارهای خانه برسید، غذا آماده کنید، با همسرتان وقت بگذرانید و... در نتیجه شاید به اندازه روزهای مجردی که مسئولیت یک زندگی بر گردن تان نبود، برای دوستان تان وقت نداشته باشید. البته همچنان می توانید یک شب در ماه یا در هفته دوست صمیمی مجردتان را دعوت کنید تا با هم فیلم ببینید یا شام بخورید.

ممکن است دوست مجردتان به رابطه شما و همسرتان حسادت کند

اگر دوست صمیمی تان مجرد است و احساس می کنید که رفتارش بعد از ازدواج شما تغییر کرده، مدام در مورد خانم های متاهل و اینکه در دام زندگی دو نفره افتاده اند، به شما کنایه می زند یا می خواهد زندگی مجردی اش را خیلی جذاب تر از آنچه که خبر دارید و تجربه کردید نشان دهد، این احتمال وجود دارد که به رابطه شما حسادت می کند. برای اینکه از تیرهای این حسادت دور بمانید، روابط تان را محدود کنید، وقتی پیش دوست تان هستید، خیلی از همسرتان تعریف و تمجید نکنید، روابط عاشقانه تان را جلوی چشم او بروز ندهید و روی ویژگی های مثبت زندگیتان تمرکز کنید.

ممکن است دوستانتان به فکر ازدواج بیفتند 

اگر اولین نفر در دایره روابط دوستانه تان هستید که ازدواج می کنید ممکن است به شدت از اینکه پس از مراسم عروسی شما دوستان تان به تکاپو افتاده اند که ازدواج کنند، تعجب کنید. شما و همسرتان می توانید الگوی دوستان تان باشید و روابط عاشقانه و صمیمیت و همدلی شما باعث شود که دوستان تان هم به این فکر بیفتند که بد نیست نیمه گمشده شان را پیدا کنند.

ممکن است یکی، دو نفر از دوستان تان را از دست بدهید

مثل هر ازدواجی، روابط دوستانه هم قرار نیست همیشگی باشند. شما قرار نیست تا پای مرگ با دوستان تان باشید و در مسیر زندگی ممکن است چند نفر از آنها را از دست داده یا روابط تان با دیگران محکم تر شود.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.