بهترین بخش روز عروسی برای زوج جوان زمانی است که همه مهمان ها رفته اند و عروس و داماد را در لباس های زیبا و جذابشان تنها گذاشته اند.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

تحریریه نوعروس /مستانه تابش : بالاخره بعد از این همه استرس و بدو و بدو شب عروسی تان از راه رسیده است. چطور می شود این شب را رویایی و تکرار نشدنی کرد؟ دکتر آوا کادل، سکسولوژیست و مشاور خانواده به این سوال پاسخ می دهد.

1. در طول مراسم برای همسرتان ناز کنید!
بله درست خوانده اید! در طول مراسم باید این کار را انجام دهید. درست است که سرتان با رسیدگی به مهمان ها و خوش آمدگویی و باقی رسم و رسومات عروسی شلوغ است ولی هر چند وقت یکبار تمام حواستان را متوجه همسرتان کنید. توی چشم هایش زل بزنید. حرف شیرینی را زیر گوشش بگویید یتا چشمک دوستانه ای به او بزنید و حتی وقتی کسی حواسش به شما نبود بوسه ای از گونه اش بربایید. این کارها هر چند کوچک هستند ولی تب و تاب همسرتان را برای رسیدن ساعت هایی که با هم تنها هستید بالا خواهند برد.

2. اتاق خواب تان را مملو از بوهای خوش کنید
عطرهای خوش به مرکز هیجانات مغز منتقل می شود یعنی همان جایی که خاطره ها، خلق و خو و عواطف شما را تنظیم می کند. وقتی در اتاقی مملو از بوی خوش اما ملایم نفس می کشید انرژی بیشتری پیدا می کنید آرام می شوید و از نظر جنسی زودتر تحریک می شوید. استفاده از گل های طبیعی یا شمع های اروماتراپی در اتاق خواب می تواند رابطه زناشویی بهتری را برای شما رقم بزند. نمی دانید از چه عطری استفاده کنید؟ متخصصان چوب صندل، یاسمین و اسطوخدوس را توصیه می کنند.

3. بگذارید همسرتان شما را روی دست هایش تا اتاق خواب ببرد
این رسم جالب به دوران روم باستان باز می گردد و می گویند که برای عروس و داماد خوش شانسی می آورد. اما حتی اگر به این چیزها اعتقاد ندارید هم این کار به شدت رومانتیک است و باعث می شود احساس صمیمیت بیشتری بکنید. در مقابل شما می توانید پاهای همسرتان را ماساژ بدهید. چون بعد از یک روز سرپا ایستادن هم خسته است و هم این لمس و تماس را دوست خواهد داشت.

4. شب تان را با موسیقی خاص کنید
سعی کنید از قبل به این موضوع پی ببرید که همسرتان از چه موزیک یا تم موسیقی خوشش می آید. یک سلکشن کامل از آهنگ هایی که هر دو دوست دارید با آنها خاطره دارید تهیه کنید و همین که وارد اتاق خواب شدید بگذارید صدایش در اتاق پخش شود.


      

5. لباس خواب جذاب بپوشید
استفاده از لباس خواب نرم و ابریشمی پیشنهاد تازه ای نیست اما همچنان جواب می دهد. اگر وقتی این لباس را می پوشید از اینکه مثل مدل های مجلات به نظر نمی رسید نگران نباشید چون در ان لحظه همسرتان به سایز کمر شما فکر نمی کند بلکه توی ذهنش از این که چنین همسر جذابی دارد به خودش می بالد.

خرید آخرین مدل های لباس خواب

6. لیست عشق درست کنید
کنار همسرتان بنشینید و به او بگویید که چه ویژگی های فیزیکی، روانی و ذهنی دارد که شما را عاشق خودش کرده است. لابه لای حرف هایتان به این موضوع اشاره کنید که دیگر نمی توانید برای شروع زندگی دونفره با او بیشتر از این صبر کنید.

7. دهان همدیگر غذا بگذارید
از قبل به فکر این موضوع باشید و ظرفی از توت فرنگی، برش های لیمو، شکلات و تافل تهیه کنید و همین طور که کنار هم نشسته اید تکه های میوه را در دهان هم بگذارید. از خوراکی های محرک جنسی غافل نشوید. مثلا شکلات که حاوی کافئین و فنیل تیلامین است و از نظر جنسی شما و همسرتان را تحریک می کند یا عسل که حاوی عنصر بور است و به تولید تستوسترون که مسئول کنترل میل جنسی است، کمک می کند.

8. بازی کنید
اگر قبلا عقد بوده اید و با هم رابطه زناشویی داشتید، در شب عروسی سعی کنید خاطره اولین باری را که با هم رابطه داشتید تکرار کنید. همان حرف ها و همان حرکات را انجام دهید.

9. عجله نکنید
اگر این اولین باری است که با هم تنها هستید، عجله نکنید. واقعا لازم نیست که در این شب رابطه زناشویی کامل داشته باشید. شاید بد نباشد این کار را به یکی دو روز بعد که دو دو آماده تر هستید موکول کنید. در عوض کنار هم بمانید و حرف های عاشقانه بزنید و ...

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.