اگر روز عروسی دخترتان نزدیک است باید بدانید چه لباسی باعث میشود شما حسابی در روز عروسی دخترتان بدرخشید. به هرحال شما مادرزن هستید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

روز عروسی هر فردی یکی از مهمترین روزهای زندگیش است اما روز عروسی دخترها هم برای مادرهایشان کمتر از روز عروسی خودشان اهمیت ندارد . مادر عروس در این روز سعی می کند زیباتر والبته با وقارتر از همیشه ظاهر شود. اگر شما هم همین روزها عروسی دخترتان است و نمی دانید چه لباسی انتخاب کنید این مطلب می تواند به شما کمک کند.

رنگ لباس‌ هماهنگ با رنگ پوست

اگر چهره‌تان کمی سرخ است، پوشیدن لباس‌هایی به رنگ صورتی، قرمز و نارنجی را فراموش کنید و در عوض رنگ‌های آبی و سبز را امتحان کنید که حالت زیبای به چهره‌تان خواهند داد.

بی خیال رنگ‌های سفید یا عاجی

پوشیدن لباسی که هم‌رنگ لباس عروس و یا نزدیک به آن باشد، بزرگ‌ترین اشتباهی است که یک مادر ممکن است در روز عروسی دخترش مرتکب شود. حتی اگر می‌خواهید لباسی به رنگ روشن یا سفید بپوشید، بهتر است انواع طرح‌دار آن را انتخاب کنید.

تعادل را از یاد نبرید

پوشیدن لباس‌های رنگارنگ، می‌تواند شما را تبدیل به یک مادرزن شاداب و با حال و هوایی جوانانه کند، اما برای اینکه در کنار این ظاهر شاد و جوان‌پسند وقار خودتان را حفظ کنید شاید بد نباشید یک کت تک رنگ روی لباس رنگی‌تان بپوشید.

پارچه‌ لباس چروک نشود

جشن‌های عروسی اغلب طولانی هستند و شما به عنوان مادرعروس در این مراسم وظایف مختلفی را برعهده دارید و شاید حتی مجبور شوید که دو سه بار سوار ماشین شده و از آن پیاده شوید. پس برای اینکه چروک‌های روی لباس‌تان در تمام مدت عروسی، اعصابتان را خط‌خطی نکنند، پارچه‌ای را انتخاب کنید که در برابر چروک شدن مقاوم باشد. پارچه ژاکارد ابریشم در چنین شرایطی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد در حالیکه پارچه کرپ ابریشم یک فاجعه تمام‌عیار خواهد بود.

زیبایی ظاهرتان را مخفی نکنید

بعضی از مادرزن‌ها تاکید عجیب بر پوشیدن دامن‌های بلندی دارند که تا روی قوزک پایشان را هم می‌پوشاند. خب این دامن‌ها، ساق پا و قوزک را که یکی از زیباترین بخش‌های بدن است می‌پوشاند و ظاهری فوق‌العاده معمولی به شما می‌دهد. بهتر است دل به دریا بزنید و این بار یک دامن کوتاه و حتی طرح‌دار را انتخاب و چشم مهمانان را خیره کنید. این نکته درگوشی را هم به خاطر داشته باشید که پوشیدن یک دامن کوتاه خوش برش، شما را چند سال جوان‌تر نشان خواهد داد.

متفاوت بمانید

یادتان باشد که شما مادر عروس هستید نه ساقدوش او. قرار نیست لباس شما از لحاظ طرح یا رنگ شبیه لباس عروس یا ساقدوش‌هایش باشد. اصلا تا جایی که ممکن است باید از این مساله اجتناب کنید. به عنوان مثال اگر ساقدوش‌ها پیراهنی کرم‌رنگ پوشیده اند شما بهتر است لباسی کاکائویی یا به رنگ موکا تن کنید.

اگر بخواهید در روز عروسی دخترتان بدرخشید چه لباسی را انتخاب میکنید؟

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.