اگر میخواهید لباس عروس حسابی به تنتان بنشیند باید آن را براساس هیکلتان انتخاب کنید. اگر هیکل شنی دارید با دقت بهترین لباس عروس را بپوشید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

در این مطلب قصد داریم رازهای خرید لباس عروس برای هیکل‌های شبیه ساعت شنی را با شما در میان بگذاریم. هیکل ساعت شنی به هیکلی گفته می‌شود که بالاتنه و پایین تنه به خوبی با هم متوازی هستند و فرد کمر باریکی دارد.

بایدهای انتخاب لباس عروس برای هیکل ساعت شنی:

این هیکل معمولا به عنوان هیکلی شناخته شده است که هر لباسی به آن می‌آید. البته بهتر است لباسی را انتخاب کنید که کمرتان را بیشتر به نمایش بگذارد. لباس‌های عروس دو تکه، به خوبی هیکل شما را به نمایش خواهد گذاشت و کاملا برازنده هیکل ساعت شنی است. هیکل‌ ساعت شنی همچنین در لباس‌هایی با یقه باز هم خیلی زیبا به نظر می‌رسد. لباس‌هایی با یقه باز و حالت‌دار که بالاتنه شما را بیشتر به نمایش می‌گذارد نیز برای کسانیکه چنین هیکلی دارند و علاقه به نشان دادن برآمدگیهای بالاتنه خود دارند، کاملا مناسب است. این نکته درگوشی را هم به خاطر داشته باشید که اگر پایین تنه شما کمی بزرگتر از بالاتنه‌تان است بهتر است لباسی با دامن شیپوری انتخاب کنید. در ضمن لباس‌های ساده و بلند با کمری تنگ و دامنی بلند و بدون پف نیز برای چنین هیکلی مناسب است.

نبایدهای انتخاب لباس عروس برای هیکل ساعت شنی:

از آنجاییکه بالاتنه و همچنین پایین تنه و ران‌های شما با هم متوازن هستند، بهتر است از پوشیدن لباس‌هایی که به بدن شما حجم می‌دهند مانند لباسهایی با دامن پفی و همچنین لباسهایی که خیلی تنگ هستند، خودداری کنید.

اگر تجربه ای در زمینه انتخاب لباس عروسی با چنین هیکلی را دارید آن را با دیگر نوعروسان نیز در میان بگذارید تا آنها هم راحتتر انتخاب کنند.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.