تالار و باغ عروسی

وقتی یک زوج نامزد می کنند اولین چیزی که از آنها می پرسند این است: مراسم عروسی تان «کی و کجا» است؟

پاسخ دادن به این سوال «کی و کجا» آن قدرها هم ساده نیست. گذشته زمانی که عروس و داماد تنها تالار و باغ عروسی ای که در شهرشان بود را انتخاب می کردند. امروزه تعداد تالار و باغ عروسی ها خیلی زیاد شده و برای همین زوج جوان برای انتخاب تالار و باغ عروسی مورد نظرشان باید کلی فکر کنند. برای انتخاب تالار و باغ عروسی فقط حس عروس و داماد به آن تالار مهم نیست. فقط مهم نیست از آن تالار یا باغ عروسی خوش شان می آید یا نه. باید نکته هایی را در نظر داشت.

اگر قبل از امضا کردن قرارداد تالار و باغ عروسی همه جزئیات را در نظر بگیرید بعدا پشیمان نخواهید شد. منظورمان از جزئیات همه چیز است، از تعداد مهمان هایی که قرار است در آن تالار و باغ عروسی باشند گرفته تا فصل و زمان برگزاری عروسی و تمام تدارکات مورد نیاز برای مهمان ها.

اول تعداد تقریبی مهمان هایتان را در نظر بگیرید. با این کار بسیاری از تالار و باغ عروسی ها به راحتی از لیست تان حذف می شود. در وب سایت نوعروس می توانید لیست تالار عروسی ها را ببینید و از ظرفیت آن ها مطلع شوید و آن هایی که مناسب تعداد مهمان هایتان نیستند را حذف کنید.

سوال دوم این است: کدام منطقه؟ در نوعروس می توانید فهرست تالارهای عروسی مناطق مشهور تهران مثل سعادت آباد، جردن، تهران پارس و... یا باغ تالار در گرمدره و... را ببیند.

فصل عروسی تان را حتما در نظر بگیرید و به عکس های زیبایی که تالار و باغ عروسی ها در زیباترین فصل سال در آلبوم هایشان دارند اکتفا نکنید. از تالار و باغ عروسی مورد نظرتان بخواهید عکس هایی از همان فصلی که شما قرار است در آن عروسی بگیرید در اختیار شما قرار دهد.

همچنین این سوال ها را از تالار و باغ عروسی مورد نظرتان بپرسید: وسایل گرمایشی و تهویه هوای مناسب در تالار و باغ عروسی شما وجود دارد؟ اگر ناگهان باران ببارد مکانی دارید که مهمان ها خیس نشوند؟ نور تالار و باغ عروسی چطور است؟ آیا کافی است؟

حتما موقع انتخاب تالار و باغ عروسی به فکر مهمان ها هستید و اینکه همه چیز برای آن ها مهیا باشد. از میوه و غذا گرفته تا سرویس بهداشتی مناسب و همچنین جای پارک کافی.

از سوال کردن خجالت نکشید. لیستی از سوال هایی که در مورد تالار و باغ عروسی دارید را بنویسید و تک تک سوال ها را از مسئول آن تالار و باغ عروسی بپرسید و تا وقتی کاملا مطمئن نشده اید هیچ قراردادی را امضا نکنید.

فهرست برترین تالارها و باغ تالارهای عروسی در تهران و حومه را درهمین صفحه نوعروس می بینید.

تالار و باغ عروسی

20 پرسش مهم که باید از مدیر تالار یا باغ بپرسید

یکی از دغدغه های عروس و دامادها، انتخاب تالار عروسی است. در انتخاب تالار عروسی، مهم این است که آیا قرارداد خوبی هم با آن تالار بسته شده یا نه؟ نه تالارها و نه عروس و دامادها، راضی نیستند که حین اجرای مراسم یا بعد از آن، در مورد موضوعی به اختلاف بخورند. یک راه ساده برای پیشگیری، شفاف سازی اولیه است.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

کجا رفتی که خوشگل شدی، به منم بگو !(معرفی و اشنایی با ارایشگاهها)
دنیا بیوتی شینیون و میکاپ هاشون خیلی خوبه،قیمتش هم مناسبه...

دیروز

روش هایی موثر برای ایجاد عادت های مراقبت از پوست
من یه سوال غیر مرتبط داشتم. اول اینک ممنون از سایتت تون کلی اس...

14 روز قبل

باغ تالار لوکس ماهور
افتضاح ترین و بدترین تشریفات که فقط با ابروی ادم بازی میکنن هی...

29 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...