در انتخاب لباس مناسب برای عروسی، ممکن است این اشتباهات را مرتکب شوید. اگر این مقاله را بخوانید لباس عروسی مناسب را انتخاب خواهید کرد

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

حالا چی بپوشم؟!

سوال معروف «حالا چی بپوشم؟» همیشه قبل از هر مراسمی ذهن خانم ها و آقایان را درگیر می کند؛ مخصوصا اگر پای مراسم مهم عروسی در میان باشد. در این مقاله شاید نتوانید جواب سوال «چی بپوشم؟» را پیدا کنید ولی مسلما جواب سوال «چی نپوشم» را پیدا می کنید.

لباس سفید یکدست. هرگز!

هیچوقت و به هیچ عنوان در مراسم عروسی سفید نپوشید. عروسی شما که نیست! از عروس بدتان می آید و می خواهید حال اش را بگیرید؟ در اینصورت سفید پوشیدن انتخاب درستی است. منظورمان این نیست که هیچ چیزی نباید سفید باشد، اگر قسمتی از لباس تان سفید باشد مشکلی ندارد، ولی از پوشیدن لباس سفیدی که شما را شبیه عروس می کند اکیدا خودداری کنید.

سوییشرت ممنوع!

انواع و اقسام سوییشرت ها. پوشیدن سوییشرت در عروسی به هیچ عنوان قابل قبول نیست. حتی برای لحظه ای، حتی در آخر مراسم چون سردتان شده است و لباس تان آستین ندارد و غیره و غیره. به جای آن می توانید از یک ژاکت، کت یا شال گرم استفاده کنید. عروس و داماد قطعا یک نفر را استخدام کرده اند که از بهترین روز زندگی شان عکاسی کند و به احتمال زیاد اصلا دل شان نمی خواهد در آلبوم عکس شان شما را با سوییشرت کهنه تان ببینند.

دلقک نشوید!

نمی دانید آرایش دلقکی چیست؟ اگر وقتی چراغ ها را خاموش می کنید باز هم رژ گونه تان مشخص است یعنی به این مدل آرایش خیلی نزدیک هستید. یادتان باشد دارید به مراسم عروسی می روید. ساده آرایش کنید، و براق کننده های بدن و مژه مصنوعی های بنفش را برای وقت دیگری نگه دارید. 

دمپایی لاانگشتی؟!

دمپایی لاانگشتی همیشه غیر رسمی است و فرقی هم ندارد که جنس اش چه باشد. می خواهید صندل بپوشید؟ مشکلی ندارد،کفش تخت؟ مسئله ای نیست؛ چون هیچ قانونی نمی گوید حتما باید کفش پاشنه بلند بپوشید، ولی لطفا دمپایی را بی خیال شوید.

لطفا جین نپوشید

برای یک مراسم عروسی غیررسمی پوشیدن یک شلوار جین ساده بدون سوراخ و پوسیدگی مشکلی ندارد، به خصوص اگر حسابی به ظاهرتان رسیده باشید. ولی وقتی برای عروسی تصمیم می گیرید که از جین استفاده کنید حتما باید در نظر بگیرید که جین را طوری ست کنید که مناسب عروسی باشد و این کار سختی است. پس توصیه می کنیم که این مورد را هم کلا بی خیال شوید.

آستین بلند لطفا!

به آقایان توصیه می کنیم که برای مراسم عروسی پیراهن مردانه با آستین های درست و حسابی بپوشید. اگر خیلی گرم تان شد می توانید آستین های تان را بالا بزنید، البته بعد از شام. اینطوری راحت نیستید؟ خب قبل از اینکه دعوت به عروسی را بپذیرید باید به این نکته فکر می کردید. یادتان باشد تی شرت یقه دار هم مناسب عروسی نیست. سعی کنید چند ساعت خوشتیپ باشید، آسمان که به زمین نمی آید!

مشکی رنگ عشق نیست!

 سر تا پا مشکی پوشیده‌اید؟! مراسم عروسی است؛ نه خاکسپاری! منظور این نیست که نباید مشکی بپوشید، ولی گزینه های خیلی زیاد دیگری هم دارید. اگر هم تصمیم دارید مشکی بپوشید حداقل سعی کنید با زیورآلات و اکسسوری رنگی کمی تیپ تان را شاد کنید.

شما چه پیشنهادی برای لباس مجلسی دارید؟ 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.