با چند تغییر کوچک و ساده می توانید زیباتر از همیشه شوید؛ کافیست کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید و با صبر و حوصله این تغییرها را ایجاد کنید و زیباتر شوید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

بطور حتم می خواهید کمی قبل از شروع تعطیلات چهره ای زیبا و آراسته داشته باشید، اما از طرف دیگر روزهای آخر یکی از شلوغترین روزهاست و حتما وقت چندانی نخواهید داشت تا به پوست و مویتان برسید. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که در زیبایی عروس ها تاثیر زیادی دارد. پس آنها را جدی بگیرید.

عروس های موفرفری

اگر می خواهید در اولین روز عید موهایی زیبا و حالت دار داشته باشید یک روز قبل از سال تحویل این روش را در پیش بگیرید:

یک موس سبک به تمام موها از ریشه تا نوک آنها بزنید تا موها هنگام خشک شدن حالت بگیرند.
از سرحد رویش مو در پیشانی تا پشت گردن از فرق سر موها را با یک شانه به دو بخش مساوی تقسیم کنید.
از وسط موها در هر بخش شروع به بافتن کنید، از هرجا ببافید موها از همان جا فر می خورند.
صبح بافت موها را باز کنید و برای اینکه حالت بهتری پیدا کنند از اسپری های مخصوص فرم دهنده استفاده کنید.

مشکل جوشها بعد از بند

گاهی اصلاح صورت برای برخی عروس خانم ها حسابی مشکل زا م شود چراکه پوست ملتهب شده و جوشها بیرون می ریزند. برای جوش نزدن یادتان باشد که حتما قبل از بند انداختن یا هر نوع روش اپیلاسیون پوست خود را با ضدعفونی کننده ها تمیز کنید. بعد از انجام اپیلاسیون یا بند یا وکس صورت هم می توانید از موادی مانند ژل آلوورا یا روغن درخت چای یا کرمهای مخصوص بعد از اصلاح استفاده کنید.

نوبت رنگ کردن موهاست

اگر موهای تیره ای دارید و می خواهید آنها را روشن کنید تنها راه دکلره یا دکوپاژ(دکلره ضعیف) با مواد شیمیایی است تا این مواد بتوانند رنگ تیره را از موها بیرون بکشند. البته مسلم است که ماده شیمیایی به راحتی هم به موها و هم به پوست کف سر آسیب میزند اما برای کم کردن این آسیب می توانید آرام آرام رنگ موها را روشن کنید، مثلا هر بار فقط چند درجه موها را روشن کنید .

پاک کننده خانگی صورت بسازید

از همین امروز به فکر یک پاک کننده پوست باشید. ترکیب روغن های مکمل علاوه بر مزیت های جانبی بهترین گزینه برای پاک کردن و تمیز کردن صورت شما خواهد بود. روغن زیتون و کرچک را به یک میزان با هم ترکیب کنید و آن را به میزان کافی روی صورت خود بمالید. پس از مدت کوتاهی پارچه نرمی را در آب کاملا داغ گذاشته و روی صورت خود قرار دهید.

ریزه کاری دیگری هست که بتواند نوعروس ها را زیباتر کند؟

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.