تزریق چربی به باسن

سایز کمر من 40 هست. شنیده م با جراحی میشه چربی پهلو رو به باسن تزریق کرد. من می تونم کمرمو برسونم به 30 و مثلا باسن رو برسونم به 40؟
پاسخ

از ۴۰ به ۳۰؟؟ بی تعارف بگویم که انتظار زیادی است. در مورد سایز کمر، عواملی مانند استخوان بندی فرد، چاقی داخلی (منظور چاقی داخل شکم و اطراف روده هاست) و چربی مابین عضلات شکم و پوست موثر هستند. در حین لیپوساکشن، تنها مورد سوم، یعنی چربی های روی عضلات شکم و زیر پوست خارج می شوند و بنابراین مقدار کاهش سایز کمر هم بستگی به میزان چربی زیر پوست فرد دارد. و اما در مورد تزریق چربی ساکشن شده از شکم و پهلو به باسن، باید بگویم که بله، این کار انجام می شود و روش مناسبی برای شکل دهی به بدن است. فقط به چند نکته توجه داشته باشید :

اول اینکه چربی ساکشن شده در صورتی قابل استفاده است که چربی بصورت سالم خارج شود. بنابراین اگر برای حذف چربی های اضافی از روش لیپولیز استفاده شود که در آن چربی ها با حرارت از بین برده می شوند، چربی های ساکشن شده دیگر قابل استفاده نیستند. نکته دوم هم اینکه چربی تزریق شده در ناحیه جدید، بصورت کامل باقی نمی ماند و مقداری از آن جذب می شود. میزان جذب چربی هم به روش بکار رفته توسط جراح، ناحیه تزریق و واکنش بدن فرد بستگی دارد و ممکن است برای رسیدن به سایز مورد نظر، پس از مدتی نیاز به تزریق مجدد چربی وجود داشته باشد.

لطفا کمی صبر کنید...