تزیین آشپزخانه

تزیین آشپزخانه

تم رنگی وسایل آشپزخانه منزل نوعروس

پرسش: وسایل پلاستیکی آشپزخونم رو آبی خریدم. حالا به نظر شما سرویس ادویه و کارد و قابلمه چه رنگی باشه اگه همش آبی باشه خوشگل نیست؟ دکوری چه رنگی باشه.واسه پذیرایی دیوارها و فرش و پرده و مبل چه رنگی باشن و اتاق خواب همینطوری رنگی باشه که بهم بیان؟

تزیین آشپزخانه

ست کردن رنگ آشپزخانه با فضای پذیرایی در خانه عروس

پرسش: در رابطه با رنگبندی خونم، یه آپارتمان خیلی کوچیک داریم قراره من مبلمان آبی متوسط (نه تیره نه روشن) با 3تا کوسن زرد و 2تا قهوه ای سفارش دادم طبق عکسی که از نت پیداکرده بودم، سرویس چوبم از جمله جلو مبلی و ویترین و ...قهوه ای تیره هستش بجز سرویس تختم که سفید مشکیه، صندلی های نهار خوریمم 2تاش آبی و 2 تاش زرده که با مبلام ست بشه. خونه هیچ پنجره ای نداره بجز آشپزخونه. فقط آشپزخونه پنجره داره و پرده شو هنوز نخریدم. حالا سوالم اینه که آشپزخونه من که خیلی جدا از پذیرایی نیست بهتره رنگ پرده و فرشش با کجا هماهنگ باشه؟ ینی خود آشپزخونه رو جدا رنگبندی کنم یا با پذیرایی که دکوراسیونش آبیه ست کنم؟

تزیین آشپزخانه

رنگ مناسب برای چیدمان وسایل آشپزخانه

پرسش: برای آشپزخانه چه وسایلی از لحاظ رنگ باید با هم ست بشن؟ لوازم برقی؟ یا کابینت ها با رنگ کاشی؟ پلاستیک ها و سرویس دمکن و دستگیره؟ تو این مورد منو راهنمایی کنید. برای پذیرایی هم ترکیب رنگی بهم پیشنهاد بدین که هم شاد باشه و هم خیلی زود کثیف نشه و درضمن خونه را هم بزرگ نشون بده. برای اتاق خواب دوست دارم روتختی داشته باشم که هم شاد و آرامش بخش باشه هم جلوه خوبی داشته باشه. ممنون میشم

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
ما سه سال با هم دوست بودیم اون موقع به فامیل سیو کرده بودم و ی...

دیروز

بعد از عقد، پشیمان شده ام
سلام عزیزان مطالب را کم و بیش خواندم و ب منم احساس بدی دست داد...

پریروز

شب چله ای پیشکش کنید!
دوماه از عقدشون میگذره باید مثل رسومات ببریم...

3 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...