با نگاهی به تقویم گل «نوعروس» می توانید بهترین انتخاب را برای دسته گل عروس داشته باشید

برای عروسی در ماه ژانویه (دی و بهمن) آماده می‌شوید؟
همپای هوای سرد صبحگاهی، گلوله‌های برف و برگ‌های نقره‌ای، ماه ژانویه نیاز به دسته گلی دارید که شما را یاد رنگ‌های زمستانی بیندازد. گل‌های رز سفید، اوکالیپتوس و استفانوتیس (یاسمن معطر و زیبای ماداگاسکار) و آلاله ایرانی برای این ماه مناسب هستند.


عروسیتان در ماه فوریه (بهمن و اسفند) است؟
درخشش، زیبایی و سپیدی این ماه را با کمی رنگ تکمیل کنید. گل‌های همچون یاس بنفش، آلاله و شقایق برای عروس‌های این ماه مناسبند.


عروسی تان در ماه مارچ (اسفند و فروردین) است؟
بهار زمانی برای شروع دوباره است پس به سراغ شکوفه‌های تازه و رنگارنگ بروید و مثلا دسته گلی با گل‌های بنفش و برگ‌های سبز تیره سفارش دهید. گل‌هایی مانند رز، اسطوخودوس، فریزیا و یاس بنفش گزینه‌های مناسبی برای عروسی‌هایی است که در ماه مارچ برگزار می‌شوند.


عروسی خود را در ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) برگزار می‌کنید؟
به دسته گل عروسی‌تان جلوه‌ای عالی ببخشید و آن را پر از گل‌های پفکی صورتی و بنفش بکنید که یادآور عشق نیز هستند.


عروسی تان در ماه می (اردیبهشت و خرداد) است؟
رنگ‌های بهاری را با کمی رنگ‌های تابستانی درخشان مخلوط کنید تا همه بدانند که به استقبال تابستان می‌روید. گلهای رز، گل صدتومانی، یاس و فریزیا انتخاب‌های خوبی برای این ماه هستند.


عروسی‌تان را در ماه ژوئن (خرداد و تیر) برگزار می‌کنید؟
رنگهای شاد برگشته‌اند و شما می‌توانید آنها را همه جا ببینید پس برای انتخاب یک دسته گل رنگارنگ حتی یک لحظه هم مکث نکنید. گلهای رز صورتی و زرد، لیزیانتوس و... بهترین گزینه ها هستند.


در ماه جولای(تیر و مرداد) عروسی می‌کنید؟
هر رنگی که زیبایی تابستان و گرما و درخشندگی آن را به یاد آورد انتخاب خوبی برای دست گل عروسی شما خواهد بود. ماه جولای، ماه بستنی توت فرنگی، میوه‌های رنگارنگ و چمن سرسبز است. شما هم می‌توانید برای دسته گل عروسی‌تان از گلهای رز، صدتومانی، پاپیتا و... را سفارش دهید.


ماه آگوست(مرداد و شهریور) مراسم عروسی تان را برگزار می کنید؟
دسته گلی را انتخاب کنید که پر از گل‌های وحشی و رنگارنگ باشد و شما را یاد قدم زدن در میان جنگل‌های بکر و دست نخورده بیندازد. گل رز avalanche، پاپیتا، قدومه برگ درشت، آلسترومریا، گل راعی و ... برای این ماه مناسبند.


برای عروسی در ماه سپتامبر(شهریور و مهر) آماده می‌شوید؟
بهترین گزینه دسته گلی پر از گلهای فریزیا است که یادآور رنگ‌های پاییزی است.


عروسی تان در ماه اکتبر(مهر و آبان) است؟
باز هم رسیدیم به فصل برگ‌های زرد و طلایی. دسته گلی مملو از گل‌های زرد و قرمز و گل‌هایی به رنگ بنفش کمرنگ و صورتی انتخاب مناسبی برای این ماه است. رز، یاسمن، برگ نو یا لیگستروم، شقایق و... از جمله بهترین انتخاب‌ها برای این ماه هستند.


عروسی تان را در ماه نوامبر(آبان و آذر) برگزار می کنید؟
گل‌های رزی که در این فصل در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود، دسته گل شما را پر از رنگ‌های گرم کرده و شما با اضافه کردن برگ‌های سبز روشن و تیره می‌توانید آن را زیباتر هم بکنید. البته یاسمن، اکالیپتوس و آلسترومریا هم برای این ماه مناسب هستند.


ماه دسامبر(آذر و دی) زمان عروسی شماست ؟
کم کم به فصل زمستان نزدیک می‌شوید و یک دسته گل پر از گل نرگس یا گل صدفی قطعا یکی از بهترین انتخاب‌ها در این ماه است.