اگر در غیاب همسرتان حلقه نامزدی انتخاب میکنید باید چند نکته مهم را هنگام خرید در نظر بگیرید تا همسر آینده‌تان به انتخاب شما احسنت بگوید.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

اگر از آن گروه دامادهایی هستید که می‌خواهید حلقه نامزدی عروس خانم را در غیاب خودش انتخاب و او را سوپرایز کنید، اما از سنگ، نگین، مدل رکاب و... سردر نمی‌آوردید، خبر خوبی برایتان داریم. این توصیه‌ها را یکی دو بار مرور کنید و بعد با اعتماد به نفس به جواهرفروشی بروید. قطعا همسر آینده‌تان به انتخاب شما احسنت خواهد گفت.

کاربردی فکر کنید

وقتی می‌خواهید حلقه نامزدی بخرید باید یادتان باشد که همسر آینده شما احتمالا بخش اعظم روزش را با این انگشتر می‌گذارند و هر جا که می‌رود آنرا همراه خودش دارد. همه ما می‌دانیم که خانم ها چقدر از نگین‌های درشت خوششان می آید اما چنین حلقه‌هایی برای استفاده روزمره انتخابی بیش از حد دست و پاگیر هستند.

به جنس حلقه توجه کنید

حلقه‌های نامزدی معمولا از جنس طلای زرد، سفید و پلاتین هستند. پلاتین از طلا بادوام‌تر است، اما گران تر هم هست. اگر قرار است همسر آینده‌تان این حلقه را همیشه همراه خود داشته باشد و هر روز آنرا به انگشت بیندازد، ما طلای زرد 18 عیار را پیشنهاد می‌کنیم.

چند نگین یا سنگ کافی است؟

سولیتر تک نگین محبوب‌ترین مدل حلقه نامزدی در سراسر جهان است، اما حلقه‌هایی با سه نگین یا طرح خوشه‌ای هم طرفداران خاص خود را دارد به ویژه کسانی که عاشق زرق و برق هستند این مدل حلقه ها را می پسندند.

از سنگ‌های رنگی غافل نشوید

سنگ‌های رنگی که این روزها در بازار محبوبیت زیادی هم دارند، می‌توانند به جای الماس، زینت بخش حلقه نامزدی باشند و البته همانقدر در دست عروس خانم بدرخشند.

الهام بگیرید

قبل از اینکه برای خرید اقدام کنید، سری به سایت‌های اینترنتی بزنید و نگاهی به مجلات مد عروس بیندازید تا حال و هوای جدیدترین حلقه‌های نامزدی دستتان بیاید. اگر کمی هوشمندانه عمل کنید می توانید این کار را در حضور خود عروس انجام دهید و از اظهار نظرهای او پی به سلیقه‌اش ببرید.

حلقه نامزدی باید با حلقه ازدواج ست باشد؟

کاملا به نظر شما و عروس بستگی دارد، اما یادتان باشدکه اگر جنس حلقه نازدی و عروسی متفاوت باشد، یکی از حلقه‌ها جلوه خود را از دست خواهد داد. پس خوب به این مساله فکر کنید و بعد جنس حلقه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

برای یک انتخاب عاقلانه و رضایتمند چه کار باید کرد؟

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.