چند نمونه از بهترین مدل های کارت دعوت را برایتان جمع کرده ایم تا ببینید که کدام طرح و مدل بیشتر به کار شما می آید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

نیلوفر عیلزاده/ کارت عروسی شما بلیط اتوبوس نیست که ارایه آن نشانه شخصیت شما باشد ولی به طور قطع وقتی برای دوستان و آشنایانتان کارت دعوت می ببرید، به راحتی دارید بعضی از ویژگی های فردی، سلیقه و تم کلی مراسمتان را در معرض نمایش قرار می دهید. دوست دارید در خانواده همسرتان به عنوان عروسی یا دامادی خوش سلیقه شناخته شوید؟ خب شاید بد نباشد که از همین کارت دعوت شروع کنید و با انتخابتان به مهمانان نشان دهید که قرار است در مراسمی خاص و استثنایی شرکت کنند. می پرسید چطور؟

دعوت به باغ

 


این مدل کارت دعوت برای عروسی هایی که قرار است در باغ یا فضای آزاد برگزار شود بسیار مناسب است. گل هایی که در حاشیه کارت میبینید به صورت دستی و با چاپ سیلک طراحی شده اند. یکی از زیباترین بخش های این کارت، گل های رزی است که داخل حروف اول نام عروس و داماد را پر کرده است. شما اینطور فکر نمی کنید؟

عروسی راه دور

 


اگر همسرتان مقیم یک کشور خارجی است و شما به اصطلاح عروس راه دوری هستید که قرار است بعد از یک مهمانی کوچک و خودمانی عقد به او بپیوندید، دست به ابتکار جالبی بزنید و کارت دعوتتان را به شکل پاسپورت سفارش دهید. مطمئن باشید این حسن انتخاب مهمانان را وادار به تحسین می کند.

عشق شیک

 


اگر کم سن و سالید یا قرار است حوالی ولنتیاین مراسم عروسی تان را برپاکنید، این مدل را هم به عنوان طرح پیشنهادی کارت دعوت گوشه ذهنتان داشته باشید. درضمن موقع سفارش دادن حتما روی این نکته تاکید کنید که دوست دارید نوشته های روی کارت و قفس پرنده های عاشق، بافتی شبیه تور داشته باشد که ببینده را یاد لباس عروس بیندازد.

جشن به معنای واقعی

 


این کارت را که می بینید یاد جشن های بزرگ و فستیوال و... نمی افتید؟ خب قرار است دقیقا همین کارکرد را هم داشته باشد و برای جشن های بزرگ همراه با آتش بازی و... بسیار مناسب است. در ضمن تم رنگی این کارت آنقدر فوق العاده است که می توانید به عنوان تم قالب مراسمتان هم از آن استفاده کنید.

معمولی اما متفاوت

 


شاید با خودتان فکر کنید که این کارت که چیز به خصوصی ندارد! بله نکته دقیقا در همین سادگی است. سادگی این کارت که جز خط شکسته و طرح شکوفه های بهاری تزئین خاص دیگری ندارد، اصلی ترین ویژگی است که باعث می شود، مهمانانتان با دیدن کارت احساس آرامش کنند و بی اختیار لبخند بزنند. این مدل کارت برای عروس و دامادهای بالاتر از 35 سال که می خواهند مهمانی شیک و سنگینی داشته باشند، بسیار مناسب است.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.