برنده خودرو تیبا مشخص شد ؛ خانم زهرا آقا جعفری برنده خوش شانس باشگاه نوعروس در جشن بزرگ باشگاه برنده تیبای سفید شد .


اعضا عزیز باشگاه نوعروس

  روز تون به خیر

خبر امروز ما گزارش جشن روز پنجشنبه باشگاه است . اگر نیومده بودین که هیچی ! یک جشن خیلی خوب و باحال رو از دست دادین . خیلی قبل از شروع مراسم مهمونای جشن اومده بودند و توی فضای لابی سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی ،  در حالیکه منتظر بودند در سالن باز بشه به اجرای زنده دف و پیانو گوش میدادن و ازشون پذیرایی میشد . کار پذیرایی و تشریفات مراسم روز پنجشنبه مون با تشریفات آدم و حوا بود که عکس هاش رو هم براتون گذاشتیم که ببینید .  مراسم راس ساعت 5  با کلیپ اختصاصی باشگاه نوعروس شروع شد ( برای دانلودش به کانال تلگرام نوعروس به این آدرس سر بزنید

         کلیپ اختصاصی نوعروس

       
telegram.me/noarous_com ) و بعد مهمون ها نمایش کمدی طرز تهیه شوهر رو تماشا کردند و کلی بهشون خوش گذشت . بعد از نمایش که تونست  حال و هوای همه رو عوض کنه و کلی بخندن ، یکی دو تا کلیپ دیدیم از اسپانسر های روز جشن ، منظورم تشریفات آدم و حوا و سالن آرایش مهرا است . فروشگاه اینترنتی خانومی  که بن های تخفیف 20 هزار تومنی به همه  مهمونا داده بود .  بعدش خانم بهاره رهنما اومدن روی سن و کلی با تشویق و دست و جیغ و هورای همه مهمونا ازشون استقبال شد . خانم بهاره رهنما  هم کلی خاطره تعریف کردن و گفتن با همدیگه مهربون باشید و خونواده های همسراتون رو دوست داشته باشین . بعد هم با مجری و همه مهمونا یه سلفی گرفتن که عکسش رو براتون گذاشتیم ؛ بعد از اون هم  رفتیم آنتراکت و مجددا پذیرایی از مهمون های عزیزمون.

          بهاره رهنما

         نمایش طرز تهیه شوهر

                
 ساعت 7 همه سر جاشون برگشته بودن و منتظر بودن تا مراسم قرعه کشی تیبا شروع بشه . اول از همه سه تا شاخه گل طلا رو بین مهمونای مراسم که اعضا باشگاه نوعروش بودن قرعه کشی کردیم  بعد از اون یک سفر ماه عسل داشتیم برای کیش که اون هم نصیب یک زوج عضو باشگاه شد

   قرعه کشی              

 

هیجان ماجرا بیشتر و بیشتر شده بود و همه منتظر بودن کی برنده تیبای خوشگل دم در سالن میشه از توی گوی های قرعه کشی 10 شماره انتخاب شد  4 تا ظرف داشتیم و شماره ها رو یکی یکی از توش در میاوردیم تا 4 عدد شماره سریال بلیط ها  کاملا اتفاقی انتخاب بشه . واقعا هیجان داشت اون موقع ...  یکی یکی شماره ها خونده میشد و کسانی که شمارشون در اومده بود می اومدن روی سن می ایستادن .  بالاخره هر ده نفر ی که شماره هاشون  مشخص شده بود  اومدن و روی سن  حاضر شدن.  به هر کدوم از این زوج ها یک پلاکارد داده بودیم که یک شماره داشت ولی شماره اش معلوم نبود و اون طرف پلاکارد با کاغذ چسبونده شده بود .  

       برنده خوش شانس تیبا

این  دفعه ، یک شماره از توی ظرف توپ های قرعه کشی به تصادف انتخاب شد و این شماره 4 بود ... ولی هنوز هیچ کس نمیدونست پلاکارد شماره 4 دست کی میتونه باشه ...
هر چی مجری به این ده نفر اصرار کرد که کارت هاشون رو بفروشن ولی هیچکدومشون قبول نکردن ... خلاصه بهشون اعلام کردیم که کاغذ های پلاکاردهاتون رو بردارید و بالاخره معلوم شد که پلاکارد شماره 4 دست خانم زهرا آقا جعفری برنده خوش شانس باشگاه نوعروس و اون که تیبا بهش تعلق گرفته . واقعا میارک باشه . خانم آقا جعفری از تیرماه پارسال عضو باشگاه نوعروس و از خدمت آتلیه  حامی باشگاه استفاده کرده بودن . امیدوارم همیشه اینقدر خوش شانس باشن .

        خانم جعفری برنده خوش شانس خودروی تیبا    

 

خلاصه اینکه جاتون واقعا خالی بود ، خیلی خوش گذشت و شب واقعا خاطره انگیزو به یاد موندنی شده بود . بالاخره هم جشن بزرگ باشگاه بود و هم یادبود شش سالگی نوعروس .

اگر شما هم دلتون میخواد توی بقیه برنامه ها و مراسم باشگاه حضور داشته باشید و عضو باشگاه نوعروس بشین  عدد 22 رو به 30002216 ارسال کنین تا همکارهای ما باهاتون تماس بگیرن .

 

         

 برای دیدن آلبوم عکس های جشن بزرگ باشگاه نوعروس اینجا کلیک کنید.