عکس ها یادآور گذشته ها هستند پس چرا آنها را برای تزیین جشن عروسی تان استفاده نکنید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

یاسمین ثریا/ عکس‌ها قطعاتی ارزشمند از گذشته غیرقابل دسترس ما و عزیزان ما هستند؛ این حس عاطفی که در عکس‌های خاطره‌انگیز موج می‌زند با حال و هوای جشن عروسی تناسبی خاص دارد بنابراین حالا که نوبت به عروسی شما رسیده و دنبال ایده‌های بکر هستید دست‌به کار شوید و در آرشیو عکس‌های‌تان آنهایی که خیلی دوست را بردارید و با خلاقیت در جشن عروسی خود به کار برید.

 


1. می‌توانید با استفاده از قاب‌های مقوایی چند تکه از عکس‌های مراسم عروسی پدر و مادر خودتان و نامزدتان، فامیل‌هایی که دوست‌شان دارید یا مراسم ازدواج خواهر یا برادرتان میزهای سالن را تزیین کنید. بهتر است این قاب‌ها طیفی ملایم‌تری از رنگ رومیزی یا رنگی کاملا متضاد با آن داشته باشند تا به خوبی دیده شوند.

 


2. می‌توانید عکسی از دوران نامزدی‌تان را به قناد بدهید تا برای‌تان روی خمیر مخصوص چاپ کند و روی طبقه وسط کیک‌تان بچسباند یا این‌که اگر می‌خواهید کیفیت عکس بهتر باشد به قناد بگوید خمیری مناسب را مثل قاب برای کیک‌تان تهیه کند و عکس را با اندازه‌ای مناسب چاپ کنید و با چسب روی آن خمیر بچسبانید.

 


3. می‌توانید با مقوا و تکه‌های باریک چوب یا نی قاب‌هایی با اندازه‌های مختلف شبیه آب‌نبات چوبی درست کنید و عکس عزیزان‌تان یا عکس‌های محبوب دوران نامزدی‌تان را روی آنها بچسبانید. سپس قاب‌های ساخت دست خودتان را روی دیواری نزدیک جایگاه عروس و داماد سالن نصب کنید. اگر سالن اجازه نصب این قاب‌ها را بر دیوار نمی‌دهد می‌توانید آنها را روی بوم یا حصیرهایی که روکش زده‌اید بچسپانید و پایه قاب‌ها را نزدیک جایگاه‌تان بگذارید.

 


4. به جای رسم تکراری تحویل عکس روی شاسی یا کارت چهار گوش می‌توانید عکس بامزه و پراحساس از دوران نامزدی‌تان را به شکلی خاص مثل دایره کوچک برش دهید و به همراه نقل یا یادگاری‌های دلخواه‌تان در کیسه‌های توری بگذارید و برای مهمان‌ها روی میز بچینید.


5. پارتیشن، دیوار، بوم یا هر سطح وسیعی که می‌توانید تهیه کنید را در قسمتی از سالن بگذارید و روی سطح آن را با عکس‌های دوران کودکی ، نامزدی، خانوادگی و دانشجویی خود پر کنید. بهتر است دور این سطح با شمع یا چراغ‌های متمرکز نورپردازی شود.

 


6. اگر تعداد عکس‌های دوران کودکی‌تان زیاد است یا دوست دارید هر برهه از زندگی‌ خود و نامزدتان را با جزییات به مهمان‌ها نشان دهید می‌توانید به چند پایه چند ردیف نخ ببندید و عکس‌ها را با گیره‌های خوشگل از آن آویزان کنید.

 


7. می‌توانید عکس‌های خود و نامزدتان را از تولد تا هر سنی که هستید پیدا کنید و از یک موسسه چاپ بخواهید عکس شما را در سن‌های یکسان‌تان کنار هم چاپ کند و سن تان را هم بالای آن بنویسد. وجود این تصاویر در کنار هم سرگرمی جالبی برای مهمان‌هاست.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.