با حضور زوج هنرمند و دوست داشتنی الیکا عبد الرزاقی و امین زندگانی مراسم قرعه کشی ، جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس برگزار خواهد شد .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همراهان گرامی باشگاه نوعروس

خاطرتون هست که گفته بودیم مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس در جشنی شاد و باشکوه برگزار میشه ؟

خبر ویژه امروزمون براتون اینه که زوج محبوب و دوست داشتنی خانم  الیکا عبدالرزاقی و آقای امین زندگانی هم در مراسم قرعه کشی در کنار شما عزیزان عضو باشگاه حضور خواهند داشت .

جایزه ها

که یادتون نرفته ؟ یک دستگاه خودرو تیبا ، سفر ماه عسل به کیش و ده ها جایزه نقدی و غیر نقدی دیگه در انتظار شما عزیزان عضو باشگاه خواهد بود .

چطوری شانستون رو افزایش بدین ؟
اگر قراره تا چند ماه آینده به خونه بخت برید، حتما شانستون رو برای برنده شدن امتحان کنید . تنها کاری که باید انجام بدین مراجعه به خدمات دهندگان برگزیده برای این جشنواره و دریافت بلیط قرعه کشی از اون هاست . 

مثلا شما هنوز لباس عروسی تون رو تهیه نکردین ، با مراجعه به مزون لباس عروس مورد نظر باشگاه نوعروس ، کارت قرعه کشی رو تهبه کنید و کدش رو برای ما ارسال کنید . 

این نکته رو مد نظر داشته باشین که با هر بار تهیه بلیط میتونید شانستون رو برای برنده شدن و خودرو تیباو سایر جوایز افزایش بدین ( با مراجعه به خدمات دهنده ی مختلفی مانند  گل فروشی، تالار و تشریفات ،آرایشگاه عروس، سفره عقد و ... )  و دریافت کارت قرعه کشی از آنها .

منتظر دیدارتون هستیم در جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس در اردیبهشت ماه سال 1395

برای کسب اطلاعات بیشتر عدد 40 را 30002216 پیامک کنید .


 

 

لیست کامل حامیان باشگاه را اینجا ببینید

 

 

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.