گالری لباس عروس ژینو علاوه بر تخفیف 12 درصدی برای خرید لباس عروس، به اعضا باشگاه هدایای ویژه ای اهدا میکند .

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

اعضا عزیز باشگاه نوعروس

روزتون خوش

جشنواره بزرگ نوعروس تا 15 اردیبهشت 95 همچنان ادامه دارد وحامیان حرفه ای و بزرگی را هم با خود همراه کرده است.
یکی از حامیان این جشنواره بزرگ  گالری لباس عروس ژینو است که با دارا بودن  زیباترین لباس های عروس ،نامزدی و لباس شب به تازگی به باشگاه نوعروس پیوسته و برای نوعروسان باشگاه خدمات ویژه ای دارد.
گالری ژینو علاوه بر 12% تخفیف اولیه به نوعروسانی که از سمت باشگاه نوعروس از این مزون خریداری کنند براساس قیمت خریدهایشان گیفت های رایگانی را اهدا خواهند کرد.

این گیفت ها شامل تاج عروس، لباس ساقدوش،لباس بچه ی ساقدوش و... خواهد بود.

طی مصاحبه ای که با مدیرفروش این گالری انجام شد خانم راجی نظرشون رو راجع به برگزاری جشنواره بزرگ نوعروس بیان کردند و گفتند: نحوه برگزاری اینطور جشنواره ها بسیار مهمه و مجموعه نوعروس به بهترین نحو اون رو انجام داده و این جشنواره از استانداردهای بالایی برخورداره و ماهم امیدواریم که با این جشنواره ها سرویس دهنده هایی از جمله گالری ژینو بیشتر به مشتریان شناسانده شوند و این معرفی بین سرویس دهنده و مشتری به خوبی صورت بگیره.

گالری ژینو نماینده انحصاری فروش محصولات Nicole ایتالیا در ایران می باشد .

کلیه پرسنل گالری ژینو در دوره های آموزشی مشاوره تخصصی انتخاب لباس شرکت کرده اند و آمادگی کمک به انتخاب بهترین لباس عروس و نامزدی متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان را دارند. در گالری ژینو مشاور شخصی شما از انتخاب تا تحویل لباس همراه تان می باشد، هنگام تحویل، کلیه ی نکات جهت نگهداری لباس در روز عروسی و بعد از آن به شما توضیح داده خواهد شد.

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.