لابد شما هم درباره برخی باورهای غلط درباره جشن عروسی آشنا هستید. اما خرافات عجیب درباره عروسی تمام نشدنی است. با بعضی از آنها آشنا شوید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

عروسی در سراسر دنیا از شاخ آفریقا گرفته تا قلب جنگل‌های استوایی و ناف اروپا با آداب و رسوم مختلفی همراه است که بعضی‌هایشان ریشه در باورهای خرافی دارند اما همچنان جدی گرفته می‌شوند و اکثر عروس‌خانم‌ها از هر قشر و جایگاهی خیلی ناخودآگاه این رسوم را دنبال می‌کنند. دوست دارید با چند تا از این باورها آشنا شوید؟

بغل کردن عروس برای بردن داخل خانه

این رسم هم به اروپای قرون وسطی باز می گردد که خیلی باور داشتند که عروس شدیدا در معرض نیروهای شیطانی و نفوذ آنها از طریق کف پاهایش است! به همین دلیل داماد باید برای بردن عروس به داخل خانه او را بغل می کرد.

عنکبوت روی لباس عروسی
پیدا کردن یک جانور هشت پا بر روی لباس عروسی احتمالا یک کابوس است. اما انگلیسی ها بر این باورند که پیدا کردن عنکبوت بر روی لباس عروسی نشانه خوبی است.

استفاده کردن از نام خانوادگی همسرتان پیش از عروسی
بعضی ها فکر می کنند که استفاده کردن از فامیل همسرشان پیش از عروسی خیلی وسوسه آمیز است و اگر عروس این کار را بکند عروسی سر نخواهد گرفت. اگر شما خرافاتی هستید، این کار را بعد از مراسم عروسیتان انجام دهید.

گریه کردن در روز عروسی
گفته می شود که گریه کردن در روز عروسی نشانه خوبی است و به این معنی است که عروس همه اشکهایش را ریخته است و در زندگیش دیگر گریه نخواهد کرد. بنابراین راحت باشید و اشک بریزید!

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.