امروزه نیازی نیست برای خرید کارت عروسی یک روز کامل وقت بگذارید و به فروشگاه های مختلف بروید. فقط کافی است در منزل زیر کولر بنشینید و با چند کلیک ساده کارت عروسی تان را انتخاب کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

اگر برای خرید کارت عروسی حضوری به فروشگاه های مختلف بروید ممکن است خسته شوید و همچنین از تنوع کارت عروسی های مختلف گیج شوید و در آخر به ناچار کارت عروسی ای را انتخاب کنید که چندان باب میل تان نیست. در اینجا پیشنهادهایی برای شما داریم که می توانید از طریق آن ها پشت کامپیوترتان بنشینید و در کمال آرامش کارت عروسی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کارت عروسی دیجیتالی

استفاده از کارت عروسی دیجیتالی مدت هاست که در کشورهای پیشرفته استفاده می شود ولی هنوز در ایران چندان رایج نشده است. کارت عروسی دیجیتالی مزایای زیادی برای شما دارد. کارت عروسی دیجیتالی نسبت به کارت عروسی های چاپی ارزان قیمت تر است، با استفاده از این کارت ها می توانید به راحتی با ارسال یک پیامک یا ایمیل دوستان و آشنایان تان را دعوت کنید و نیازی نیست برای رساندن کارت عروسی مسافت های زیادی را طی کنید. همچنین این کارت عروسی ها امکاناتی همچون پخش موزیک بر روی کارت، نمایش تصویر عروس و داماد، تایمر روزشمار، راهنمای نقشه گوگل مپ آدرس تالار برای راحتی مهمانان و خیلی موارد دیگر که در کارت های چاپی امکان پذیر نیستند را دارند. یکی از سایت های خوبی که در ایران در زمینه کارت عروسی دیجیتالی فعالیت دارد کارت عروسی آنلاین است.

خود شما نیز می توانید با استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای ساخت کارت عروسی که به راحتی در اینترنت قابل دانلود است کارت عروسی مورد نظر خود را با سلیقه خود طراحی کنید و از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان و آشنایان تان به اشتراک بگذارید.

کارت عروسی؛ سفارش آنلاین

سایت های زیادی هستند که از طریق آن ها می توانید کارت عروسی مورد نظرتان را به صورت آنلاین سفارش دهید و آن ها آن کارت را به تعداد دلخواه تان برای شما چاپ می کنند و به آدرس شما ارسال می کنند. سایت های پیشنهادی ما برای سفارش آنلاین کارت عروسی به شرح زیر است:

فروشگاه کارت عروسی هما

فروشگاه کارت عروسی نگارخانه

فروشگاه تهران کارت

فروشگاه آریان کارت

شما چطور؟ کارت عروسی دیجیتالی را می پسندید یا چاپی؟ لطفا اگر سایت یا برنامه دیگری برای خرید کارت عروسی می شناسید با ما به اشتراک بگذارید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.