10 عکس

خط چشم؛ 27 ایده فوق العاده |قسمت اول|

مدل های مختلف کشیدن خط چشم را ببینید و از آن ها ایده بگیرید

خط چشم یکی از مهم ترین لوازم آرایش خانم هاست که تقریبا در هر کیف لوازم آرایشی پیدا می شود. با یک خط چشم مشکی یا رنگی در کمتر از 60 ثانیه می توان آرایش چشم را از این رو به آن رو کرد. خط چشم بالدار یا همان خط چشم گربه ای یک روش جذاب و جدید برای زیباتر کردن چشم ها است. اگرچه خط چشم بالدار مشکی خیلی جذاب است ولی بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شود. خوشبختانه راه های زیادی برای تنوع دادن به آرایش چشم وجود دارد. اگر دل تان می خواهد خط چشم های جدیدی را امتحان کنید اینجا می توانید یک عالمه ایده های جذاب و خاص پیدا کنید.
خط چشم رنگین کمانی

هر وقت از خط چشم گربه ای ساده و تکراری خسته شدید می توانید خط چشم رنگین کمانی را امتحان کنید تا یک تغییر اساسی بدهید. این مدل خط چشم با رنگ های بهاری و تابستانی حسابی به چشم های شما سرزندگی و نشاط می دهد. با استفاده از یک برس خط چشم مناسب و پالت سایه چشم تان می توانید این خط چشم زیبا را بکشید. فقط یادتان باشد که بعد از کشیدن هر رنگ برس را به خوبی تمیز کنید و بعد رنگ بعدی را بکشید. در آخر هم داخل چشم تان را مداد سفید بکشید تا چشم های تان بزرگ تر به نظر برسند.

خط چشم مشکی + قلب

این هم یک روش جالب برای تنوع دادن به مدل خط چشم تان. زیبایی این مدل خط چشم به جزئیات اش هست پس باید با حوصله و دقت آن را بکشید. مدل قلب با استفاده از یک استیکر قلبی شکل کشیده شده است. البته اگر خیلی حرفه ای هستید و دست تان نمی لرزد می توانید بدون استفاده از استیکر هم این مدل را بکشید.

خط چشم بالدار قهوه ای

خط چشم قهوه ای به همه رنگ چشمی می آید. همان طور که در عکس می بینید ترکیب اش با سایه طلایی و قهوه ای عالی شده است. پیشنهاد می کنیم حتما این مدل را امتحان کنید.

خط چشم اکلیلی بنفش

این خط چشم اکلیلی برای مهمانی های شب فوق العاده است. در این مدل تمرکز بر روی خط چشم است پس از رنگ های شاد و روشن برای سایه استفاده نکنید.

خط چشم بالدار دوتایی به سبک کیم کارداشیان

کارداشیان به داشتن بهترین سبک های آرایشی معروف است البته با توجه به تعداد زیاد میکاپ آرتیست هایی که برای او کار می کنند جای تعجبی هم ندارد. این خط چشم بالدار دوتایی با آن رنگ سفید یکی از جذاب ترین آرایش چشم های او است. حتما این مدل را امتحان کنید.

خط چشم صورتی و بنفش

تابستان آرایش چشم هایی رنگارنگ و با رنگ های روشن و شاد را می طلبد. این مدل خط چشم مانند مدل رنگین کمانی است با این تفاوت که رنگ های کمتری دارد.

خط چشم دوتایی مشکی و طلایی

می توانید همان خط چشم گربه ای همیشگی تان را با اضافه کردن یک خط چشم طلایی جذاب تر کنید. اگر می خواهید به آرایش چشم تان رنگ روشن اضافه کنید رنگ طلایی بهترین انتخاب است. این مدل خیلی ساده است فقط کافی است بعد از زدن سایه چشم همان خط چشم مشکی همیشگی تان را بکشید و بعد درست بالای آن خط چشم طلایی را اضافه کنید. به همین سادگی!

خط چشم بالدار دوتایی مشکی

با این خط چشم جذاب در مهمانی ها حسابی جلب توجه می کنید. در این عکس خط چشم دوتایی به خوبی با سایه چشم قهوه ای ست شده است. این مدل آرایش با چشم های سبز فوق العاده می شود.

خط چشم بالدار سفید

لزومی ندارد که خط چشم همیشه تیره باشد. همیشه می توانید رنگ های مختلف را امتحان کنید مخصوصا در فصل تابستان. این مدل خیلی منحصر به فرد است.

خط چشم محو

خط چشم محو برای خانم هایی که نمی توانند خط چشم گربه ای را درست بکشند عالی است. در این روش نیازی نیست که خط چشم را بدون نقص بکشید زیرا می خواهید آن را محو کنید. این مدل خط چشم در عین جذابیت برای محل کار هم مناسب است.

لطفا کمی صبر کنید...