10 عکس

خط چشم؛ 27 ایده فوق العاده (قسمت دوم)

مدل های مختلف کشیدن خط چشم را ببینید و از آن ها ایده بگیرید

خط چشم یکی از مهم ترین لوازم آرایش خانم هاست که تقریبا در هر کیف لوازم آرایشی پیدا می شود. با یک خط چشم مشکی یا رنگی در کمتر از 60 ثانیه می توان آرایش چشم را از این رو به آن رو کرد. خط چشم بالدار یا همان خط چشم گربه ای یک روش جذاب و جدید برای زیباتر کردن چشم ها است. اگرچه خط چشم بالدار مشکی خیلی جذاب است ولی بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شود. خوشبختانه راه های زیادی برای تنوع دادن به آرایش چشم وجود دارد. اگر دل تان می خواهد خط چشم های جدیدی را امتحان کنید اینجا می توانید یک عالمه ایده های جذاب و خاص پیدا کنید.
خط چشم اکلیلی نقره ای و مشکی

اگر می خواهید چشم های تان حسابی بدرخشد این مدل را انتخاب کنید. این روزها خط چشم ضخیم خیلی مد شده است، اکلیل هم که همیشه پرطرفدار بوده است.

خط چشم مشکی با کمی سفید

کمی رنگ سفید می تواند آرایش چشم تان را از این رو به آن رو کند. این مدل خط چشم برای کنسرت های موسیقی خیلی مناسب است.

خط چشم بالدار آبی

رنگ آبی خیلی به چشم های قهوه ای می آید. همانطور که در عکس می بینید تضاد بین رنگ آبی تیره و چشم های قهوه ای خیره کننده شده است.

خط چشم بالدار بنفش

وقتی برای آرایش چشم تان از رنگ های روشن استفاده می کنید باید دقت داشته باشید که آن ها را به خوبی با هم ترکیب کنید. این ترکیب رنگ خیلی به چشم های قهوه ای می آید.

خط چشم فیروزه ای و مشکی

این خط چشم برای خانم هایی که می خواهند خاص و متفاوت باشند فوق العاده است.

خط چشم اکلیلی طلایی

این هم یک ورژن دیگر از خط چشم مشکی و طلایی است. تضاد بین این دو رنگ زیبایی خیره کننده ای ایجاد می کند. دو خط کوچک با رنگ های مناسب می توانند آرایش چشم شما را از این رو به آن رو کنند. کشیدن این خط چشم بسیار آسان است و نیازی به داشتن مهارت خاصی ندارد.

خط چشم رنگارنگ

این مدل خط چشم برای استفاده روزانه مناسب نیست ولی فوق العاده جذاب است.

خط چشم نارنجی نئونی

برای داشتن یک آرایش چشم خاص داخل خط چشم تان را با رنگ نارنجی نئونی یا هر رنگ شاد و روشن دیگری که می خواهید پر کنید. این خط چشم برای بهار و تابستان عالی است. در ضمن این یکی از معدود آرایش هایی است که هم برای شب و هم روز مناسب است.

خط چشم بالدار دوتایی مشکی و بنفش

خط چشم بالدار دوتایی را می توانید با شکل ها و رنگ های مختلف امتحان کنید و لذت ببرید.

خط چشم به روش کات کریس

نظرتان در مورد این مدل خط چشم جذاب چیست؟

لطفا کمی صبر کنید...