با جوایزی ارزنده به ارزش بیش از سی میلیون تومان و در ششمین سالگرد تاسیس رسانه نوعروس ، جشنواره بزرگ حامیان و نوعروسان عضو باشگاه نوعروس برگزار خواهد شد .

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

دوستان همیشه همراه باشگاه نوعروس

روزتون به خیر

این جشنواره بزرگ به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس رسانه نوعروس و به پاس  همراهی همیشگی شما   برگزار خواهد شد . همه نوعروسانی که قرار است در ماه های آینده ازدواج کنند و به خانه بخت بروند میتوانند در این جشنواره بزرگ شرکت نمایند . کافی است بلیط قرعه کشی شرکت در این جشنواره را از خدمات دهندگان مختلف (آتلیه عروس، مزون لباس عروس، آرایشگاه عروس، تالار عروسی، باغ و تشریفات، گل و ماشین عروس، سفره عقد و... )دریافت نمایند . 

مثلا اگر شما نوعروس عزیز با تالار  عروسی  برای برگزاری مراسمتان قرار داد بستید که عضو حامیان باشگاه نوعروس است ، با دریافت بلیط شرکت در مسابقه  از مدیر تالار و با ارسال کد روی کارت به سامانه پیامک نوعروس درجشنواره شرکت داده می شوید . 

جوایز :

ارزش جوایز این دوره از جشنواره نوعروس که در مراسمی باشکوه به برندگان اهدا خواهد شد ، بیش از 30 میلیون خواهد بود .

  • یک دستگاه خودرو تیبا
  • سفر ماه عسل به کیش
  • ده ها جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر 

 

نحوه اهدا جوایز :

در روز 23 اردیبهشت  سال 95 در مراسم بسیار باشکوه و مفرح با حضور عروس و داماد های شرکت کننده در این جشنواره ، خدمات دهندگان عضو باشگاه نوعروس و نمایندگان مراجع قانونی برگزار خواهد شد .

همه شما عزیزان به این میهمانی باشکوه نوعروس که به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس رسانه نوعروس برگزار می شود دعوتید . کافیست برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره عدد40 را به 30002216 پیامک کنید.

 

 

بشتابید و ثبت نام کنید


    کافیست برای ثبت نام و اطلاع از اخبار جایزه بزرگ عدد 40 را 30002216 ارسال نمائید

 

                          

لیست کامل حامیان باشگاه را اینجا ببینید


انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.