اگر جای زخم و جوش یا هر التهاب پوستی دیگری دارید، نیازی به پماد و کرم های شیمیایی نیست؛ با چند داروی گیاهی می توانید این التهابات پوستی را برطرف کنید.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

چند روزی بیشتر تا عروسی‌تان باقی نمانده؛ اما آفتاب یا تماس با حرارت پوستتان را سوزانده و جایش زشت و ملتهب باقی مانده است؟ تازه ازدواج کرده اید، دستتان را با فر سوزانده اید و نمی‌خواهید جای آن روی پوست بماند؟ پوست صورت یا بدنتان همیشه ملتهب و جوش‌دار بوده و حالا که قرار است نامزد کنید می‌خواهید فکری به حال این پوست ناسازگار کنید؟ این داروهای گیاهی می‌تواند علاج درد شما باشد.

روغن خولان دریایی (سنجد تلخ)

با داشتن تعدادی از اسیدهای چرب ضروری و ترکیبات آنتی اکسیدان، این روغن فرایند بهبود زخم‌ها را تسریع می‌کند و التهاب و قرمزی پوست را از بین می‌برد.

عسل مانوکا

عسل مانوکا عسلی است که از بوته مانوکا یا درخت چای به دست می‌آید و به ترمیم سلولهای آسیب دیده پوست حتی اگر زخم عمیق باشد نیز کمک کرده و مانع از بر جای ماندن جای زخم می‌شود.

برگ گیاه آلوئه ورا

ترکیباتی که در این گیاه وجود دارد به خوبی می‌تواند شرایط پوستی را که با خاطر تماس با نور آفتاب سوخته و ملتهب و قرمز شده، بهتر کند. البته بهتر است به جای استفاده از کرم‌های حاوی این گیاه از خود برگ آلوئه ورا که به راحتی در دسترس است استفاده کنید.

روغن شترمرغ

اگر شما پوستی ملتهب یا جوش‌دار دارید این روغن التهاب پوست شما را بهتر می‌کند و مهمتر از همه اینکه منافذ پوستی شما را مسدود نمی‌کند.

روغن درخت چای

این روغن که در خیلی از کرم‌ها و محصولات آرایشی وجود دارد درست مثل آبی است که روی آتش التهابات پوستی ریخته شده و باعث نرم شدن و درخشش پوستتان می‌شود.

تا به حال هیچ کدام از این روغن ها را امتحان کرده اید؟ هروقت امتحان کردید، نتیجه را با ما هم در میان بگذارید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.