داماد

اگر می خواهید داماد خوش تیپی در مراسم عروسی باشید باید حواس تان به ظاهرتان باشد. یکی از مسائلی که شاید بسیاری از داماد ها با آن مواجه هستند رسیدگی به ظاهر است. در اینجا چند نکته کاربردی برای آقایانی که به زودی داماد می‌شوند را بخوانید.

اصلاح ریش داماد

هنگامی که کت و شلوار دامادی را به تن می‌کنید بهتر است صورت تان کاملا تمیز باشد و ریش هایتان را خیلی تمیز و یک دست تراشیده باشید. برای رسیدن به هدف:

-دوش بگیرید. اول به نوع پوست تان توجه کنید اگر پوست تان حساس است و بعد از تراشیدن ریش تان دچار حساسیت و التهاب می شوید قبل از اصلاح صورت تان دوش بگیرید با این روش پوست صورت تان نرم می‌شود و خودتراش راحت تر روی پوست تان حرکت می‌کند و موها را از فاصله بسیار نزدیک تری به سطح پوست می‌تراشد.

-ریش ها را در جهت صحیح بتراشید. متاسفانه بسیاری از آقایان ریش های خود را در جهت نادرست می تراشند یادتان باشد که ریش ها همگی در یک جهت نمی رویند خصوصا موهای ناحیه گردن. برای پیش‌گیری از التهاب و ایجاد جوش موهای هر قسمت صورت را در جهت رویش آن ها بتراشید.

-خودتراش را درست حرکت دهید. به جای گذاشتن و برداشتن مداوم خودتراش روی پوست تان آن را با حرکات یکدست و طویل بر سطح پوست بلغزانید و موها را بتراشید.

موهای زاید بدن داماد

این‌که بدن آقای داماد مو داشته باشد برای یک خانم زننده نیست اما اگر موهای بدن تان خیلی زیاد است بهتر است به یک متخصص پوست مراجعه کنید و راه‌کارهایی برای کاهش آن ها را دریافت کنید.

مدل موی داماد

مراقب باشید چند روز مانده به جشن عروسی موهایتان را ناگهان با مدلی که تا حالا امتحان نکرده‌اید بد فرم نکنید. گاهی در آرایشگاه های مردانه که دستمزدهای هنگفتی می گیرند مدل های مویی به دامادها پیشنهاد می شود که شاید چندان با شخصیت او همگون نباشد. بنابراین اگر مدل جدیدی مد نظرتان است، 1-2 ماه قبل از عروسی آن را امتحان کنید اگر برازنده بود برای روزی که داماد می شوید هم همان را تکرار کنید.

بهداشت شخصی داماد

بهداشت شخصی داماد اهمیت زیادی دارد. حتما از دوران قبل از عروسی یاد بگیرید لباس ها، لباس‌ زیر و جوراب هایتان را هر روز عوض کنید؛ در حمام نواحی تا شونده بدن که محل عرق هستند را خوب با لیف و صابون بشویید و مراقب قارچ های لای انگشتان پا باشید.

لبخند زیبای داماد

متاسفانه خیلی از دامادها به سلامت دهان و دندان خود اهمیت نمی دهند و اگرچه چهره برازنده ای دارند اما با نمایان شدن دندان هایشان در می‌یابیم که چندان به بهداشت شخصی خود توجه نمی‌کنند. اگر سیگاری هستید یا چندان عادت ندارید مسواک بزنید و دندان هایتان قهوه‌ای شده قبل از اینکه داماد شوید حتما به دندانپزشک مراجعه کنید.

اندام‌ متناسب داماد

این روزها بسیاری از دامادها پای ثابت باشگاه های ورزشی هستند اما اگر به ظاهر حاصل از بدنسازی علاقه‌ای ندارید پیشنهاد می‌کنیم حداقل چند ماه قبل از عروسی زیر نظر یک مربی، ورز‌ش های تقویت کننده عضلات و مستحکم‌ کننده اسکلت بدنی را انجام دهید تا روزی که داماد می شوید اندام متناسبی داشته باشید.

داماد

داماد کوتاه قد یا بلند قد؟

مردهای کوتاه قد سعی می کنند کوتاهی قد خود را با درآمد بالاتر و توجه بیشتر به همسر جبران کنند و بلند قدها هم شادی بیشتری به زندگی تزریق میکنند.

داماد

برای آب کردن چربی شکم چه بخوریم؟

شاید فکر کنید برای آب کردن چربی شکم حتما باید سختی بکشید و خوراکی های بدمزه بخورید! اما می توانید با نوشیدنی های خنک و خوش طعم هم چربی شکم تان را آب کنید!

داماد

داماد خوش تیپ در جشن عروسی

اگر میخواهید داماد خوش تیپی در مراسم عروسی باشید باید حواستان به ظاهرتان باشد. با یک آرایشگر در ارتباط باشید و از او راهنمایی های لازم را بگیرید.

داماد

101 نکته برای مادر داماد

پسرتان دارد داماد میشود. شما به عنوان مادر داماد یا به اصطلاح مادرشوهر باید حواس تان به خیلی از کارها و مقدمات عروسی و البته روز عروسی باشد.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

آتلیه فریبا اسدی
کارشون بی نظیره مراسم مارو انجام دادن خیلی راضی هستیم از تیم خ...

6 روز قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
هر کی نامزد داره و دختره شمارشو بدح منم دخترم یکم دردو دل کنیم...

9 روز قبل

چهره همسرم را دوست ندارم
میتونستید محترمانه تر برخورد کنید... قبل از عقد دوس داشتن بعدش...

9 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...