با کمی سلیقه و خلاقیت میتوانید بهترین گیفت را برای مراسم ازدواج خودتان یا دوستان و اقوام نزیک آماده کنید . این ایده برای ساخت تابلوه ای یادبودی است که میتوانید در مراسم عروسی به دیگران هدیه بدهید .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس / میترا شکری: هدیه دادن سر سفره ی عقد یا بعد از مراسم عروسی یکی از ابتکارات جالبی است که چند سالی است توسط عروس و دامادها در کشور ما هم رایج شده است. البته این سنت در کشورهای دیگر سالهای سال است که رعایت می شود. اگر نزدیک به مراسم عروسی تان هستید و دوست دارید از کسانی که می خواهند به مراسم شما بیاید قدردانی کنید، بهترین راه دادن گیفت هایی است که خودتان برای درست کردن آن وقت گذاشته اید. در ادامه درست کردن یک قاب کوچک را به شما آموزش می دهیم که می توانید داخل آن هر چیزی که دوست دارید بگذارید و بعد از تمام شدن مراسم عروسی آن را تقدیم مهمان هایتان کنید.

تابلوهای یادبود

چسب و چوب
قبل از اینکه برویم سراغ ساخت قاب عکس های کوچک 20 در 20 بهتر است به شما بگوییم که این قاب ها در سطح شهر و تمام قاب عکس فروشی ها به فروش می رسد اما خرید آنها معمولا گران از آب در می آید. برای همین توصیه ی ما این است که تنبلی را کنار بگذارید و با سفارش دادن چوب های بریده، خودتان را مهمان ساخت یک گیفت هیجان انگیز کنید.
برای این کار کافیست به نجاری که می شناسید سفارش بدهید با چوب ها ی سبک که برای ساخت قاب مناسب هستند و معمولا از دور ریز کارهای بزرگ به دست می آیند برای شما به تعدادی که لازم دارید برش بزند. زمانی که چوب های 20 در 20 برش زده تان را گرفتید باید آنها را با رنگی که مد نظرتان است رنگ کنید. البته قبل از اینکه این کار را انجام بدهید، یکی از قاب ها را تکمیل کنید، تابلوی مورد نظرتان را داخل آن بگذارید و شاید این تابلو بدون رنگ زیباتر باشد. چوب ها را با چسب چوب با دقت و ظرافت ، طوری که هیچ کثیف کاری در آن وجود نداشته باشد تکمیل کنید.

عکس، متن یا کاردستی
برای اینکه داخل قاب تان را پر کنید چند گزینه پیش روی تان است. اول اینکه از یک عکس دو نفره تان که خیلی دوستش دارید و برای تان خاطره انگیز است به ابعاد 20 در 20 روی مقواهای مخصوص گلاسه پرینت بگیرید و پشت قاب بچسبانید. قابی که شما درست کردید نیاز به شیشه و میخ و این چیزها ندارد و شما راحت می توانید عکسی که در نظر دارید را پشت قاب بچسبانید.
حالا اگر عکاس تان زحمت عکس دو نفره تان را برای هدیه دادن به مهمان ها کشیده است، بهتر است قید عکس برای داخل قاب را بزنید و به جای آن متن زیبا و سرشار از عشق و انرژی مثبت پیدا کنید، آن را روی یک مقوای گلاسه پرینت بگیرید و مانند عکس، پشت قاب تان بچسبانید.

تابلوهای یادبود

قلب درست کنید
یک کار جالب دیگر درست کردن قلب های سه بعدی و نصب کردن آنها روی قاب عکس است. برای این کار اول مقواهای 20 در 20 را ببرید و کنار بگذارید. بعد با مقواهای رنگی (هر رنگی که خودتان دوست دارید) قلب های 2 در 2 در بیاورید و آنها را از وسط تا کنید و از همان خط تا روی ورقه ی مقوایی سفید رنگ 20 در 20 تان بچسبانید و اجازه بدهید خشک شود.
در این کار شما هم می توانید تمام سطح تابلو را از قلب های سه بعدی پر کنید، هم می توانید آن را به شکل نامنظم بچینید و هم اینکه پایین تابلو با مقوای رنگی طرحی از عروس و داماد بگذارید و قلب ها را دور آن بچسبانید.
درست کردن این تابلو حسابی شما را سر ذوق می آورد و به شما این اجازه را می دهد که با هر رنگی که دوست دارید و هر طرحی که باب میل تان است از مهمان های تان بابت حضور در جشنی که داشتید تشکر کنید. هر چقدر ذوق و سلیقه دارید پای این کار بگذارید چون قرار است این تابلو تا مدتها مهمان خانه ی اقوام و دوستان نزدیک تان باشد و خودنمایی کند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.