8 عکس

دسته گل آبشاری؛ 15 مدل مختلف |قسمت اول|

دسته گل آبشاری یکی از زیباترین دسته گل های عروسی است. مدل های مختلف دسته گل آبشاری را ببینید

گل های عروسی یکی از زیباترین جنبه های عروسی هستند و یک راه برای افزایش دادن این زیبایی استفاده از یک دسته گل آبشاری است. فرقی هم ندارد که دسته گل به سبک قدیمی باشد یا جدید، دسته گل آبشاری همیشه و در همه حالت فوق العاده است.
دسته گل آبشاری با رنگ های ملایم

اگر در همه جای عروسی تان از رنگ های ملایم و روشن استفاده شده است یک همچین دسته گلی کاملا برایتان مناسب است. خوبیِ دسته گل آبشاری این است که تا هر جا که بخواهی می توانی ادامه اش بدهی پس اگر عاشق گل های عروسی تان هستید از گل فروش بخواهید تا جایی که می شود آن را بلند درست کند.

دسته گل آبشاری شیک

این دسته گل آبشاری همه ما را محسور خودش کرده است. ترکیب بنفش تیره، صورتی ملایم و رزهای سفید به این دسته گل شخصیت و وقار داده است. همچنین در این دسته گل حالت آبشاری با استفاده از گیاهان سبز رنگی ایجاد شده که به زیبایی آویزان شده اند و ظرافت خاصی به دسته گل بخشیده اند.

دسته گل آبشاری سفید و یاسی

عروس خانم هایی که برای عروسی شان به دنبال دسته گل های مرتب و منظم هستند عاشق این مدل چیدمان می شوند. یک حالت هفتی شکل مرتب که به آبشار زیبا ختم می شود. گل های سفید با گل های یاسی به هم متصل شده اند و صحنه چشم نوازی را به وجود آورده اند.

دسته گل آبشاری سنتی

دسته گل آبشاری سنتی مخصوص عروسی هایی است که تم سنتی دارند و چیدمان این دسته گل آبشاری سنتی واقعا خاص است. رنگ های پاییزی به زیبایی همدیگر را تکمیل کرده اند، ترکیب رنگ نارنجی، ارغوانی و سبز تیره واقعا محشر شده است.

دسته گل آبشاری با رنگ های شاد

اگر می خواهید رنگ هایی شاد در دسته گل آبشاری تان داشته باشید نگاهی به این دسته گل با رنگ های آبی و بنفش یاسی بیندازید. این مدل دسته گل آبشاری نسبت به مدل های دیگر باریک تر است، این اندازه برای دسته گل هایی با این رنگ عالی است و برای عروسی های فصل تابستان فوق العاده می شود.

دسته گل آبشاری سفید

یک لباس عروس ساده و آرایش صورت کلاسیک، این مدل دسته گل آبشاری سفید را تکمیل می کند. ظرافت گل ها و شکل مرتب آن زیبایی خاصی به این دسته گل بخشیده اند.

دسته گل آبشاری صورتی زیبا

این دسته گل آبشاریِ فوق العاده باعث می شود که بهترین عکس های عروسی را داشته باشید. اینکه از این دسته گل صورتی گل های سفید آویزان شده اند و به آن حالت آبشاری داده اند واقعا خیره کننده است.

دسته گل آبشاری مخلوط

تنوع زیاد گل هایی که در این دسته گل آبشاری زیبا به کار رفته اند خیلی منحصر به فرد است و می بینیم که چطور استایل ها و رنگ های متفاوت به خوبی با هم ترکیب شده اند و یک چیزی ساخته اند که کاملا برازنده عروسی است. رنگ های ملایم در کنار رنگ سبز خیلی خوب به چشم می آیند و آن برگ های آویزان واقعا دسته گل را زیبا کرده اند.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

دسته گل آبشاری؛ 15 مدل مختلف (قسمت دوم)
لطفا کمی صبر کنید...