7 عکس

دسته گل آبشاری؛ 15 مدل مختلف (قسمت دوم)

دسته گل آبشاری یکی از زیباترین دسته گل های عروسی است. مدل های مختلف دسته گل آبشاری را ببینید

گل های عروسی یکی از زیباترین جنبه های عروسی هستند و یک راه برای افزایش دادن این زیبایی استفاده از یک دسته گل آبشاری است. فرقی هم ندارد که دسته گل به سبک قدیمی باشد یا جدید، دسته گل آبشاری همیشه و در همه حالت فوق العاده است.
دسته گل آبشاری فوق العاده

استایل این دسته گل آبشاری خیلی خاص و منحصر به فرد است. چیدمان پراکنده گل ها و شاخه ها حالت آبشاری غیر رسمی ای به این دسته گل داده است. آن گل های تیره رنگ در کنار رنگ های دیگر خیلی خوب به چشم می آیند.

دسته گل آبشاری سفید و هلویی

این دسته گل یکی از دسته گل های آبشاری مورد علاقه ما است. تعداد زیادی گل و شاخ و برگ به زیبایی در این دسته گل به کار رفته است. عروس هایی که از دسته گل های آبشاری هفتی خوش شان نمی آید می توانند این مدل دسته گل آبشاری مستطیلی را امتحان کنند.

دسته گل آبشاری با پر طاووس

عروس هایی که می خواهند یک چیز متفاوت در دسته گل شان داشته باشند می توانند پر طاووس را امتحان کنند. این پرها طرح فوق العاده زیبایی دارند که به رنگ های آبی و سبز هستند و خیلی خوب با گل ها ترکیب می شوند. این یک نمونه زیبا از دسته گل با پر طاووس است که در آن پرهای طاووس به زیبایی حالت آبشاری ایجاد کرده اند.

دسته گل آبشاری آبی و بنفش

این رنگ های شاد یک دسته گل آبشاری جذاب می سازند که قطعا در مراسم عروسی توجه همه را به خود جلب می کند. این دسته گل خیلی زیبا و ظریف در قسمت پایین باریک شده است و حالت آبشاری پیدا کرده است.

دسته گل آبشاری با رنگ های خنثی

در این دسته گل آبشاری می توانید ترکیب رنگ های خنثی با هلویی و همچنین شاخ و برگ های سبز را ببینید که زیبایی تمام و کمالی به آن بخشیده است. استفاده از انواع مختلف برگ ها در این دسته گل به آن ظاهر طبیعی و زیبایی بخشیده است.

دسته گل آبشاری با میخک صورتی

این دسته گل آبشاری زیبا صرفا از تعدادی گل میخک و شاخ و برگ درست شده است. اندازه گل های میخک، آن ها را یک گل مناسب برای دسته گل های آبشاری می کند و نتیجه اش هم خیلی زیبا شده است.

دسته گل آبشاری با تناژهای مختلف رنگ بنفش

این هم یک دسته گل آبشاری زیبای دیگر که تمام رنگ های به کار رفته در آن مانند یک رویا با هم ترکیب شده اند، آن تزییناتی که با مرواریدهای کوچک انجام شده هم ظاهر خاصی به دسته گل بخشیده است.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

دسته گل آبشاری؛ 15 مدل مختلف |قسمت اول|
لطفا کمی صبر کنید...