دسته گل عروس از همه گل هایی که در عروسی به کار می رود مهم تر است چون آن را همیشه همراه تان دارید و در همه عکس ها هست پس دیزاین آن باید فراتر از حد انتظار باشد. این 4 مورد را هنگام انتخاب دسته گل عروس در نظر بگیرید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

دسته گل عروس و فصل

گل هایی که مخصوص هر فصل هستند در همان فصل کیفیت بهتری دارند. دسته گل عروسی شما باید از گل های تازه و رنگارنگ تشکیل شده باشد و نه گل هایی که در آستانه پژمرده شدن هستند یا خوب رشد نکرده اند. اگر به دنبال گل های فصل باشید ممکن است گل هایی را کشف کنید که هیچوقت فکر نمی کردید از آن ها خوش تان بیاید. در این صورت می توانید یک دسته گل منحصر به فرد داشته باشید. حتما روزی که می خواهید دسته گل تان را سفارش بدهید از گلفروش بخواهید که اطلاعات دقیقی در مورد گل ها و محلی که گل ها را از آنجا تهیه می کند به شما بدهد.

دسته گل عروس و تم عروسی

وقتی می خواهید دسته گل تان را سفارش دهید حتما اطلاعاتی در مورد تم عروسی تان در اختیار گلفروش قرار بدهید. مثلا اگر تم عروسی تان کلاسیک است بهتر است از دسته گل ساده که با عناصر هندسی دکور سالن هماهنگ باشد استفاده کنید. در این مورد بهتر است از گل هایی مثل سوسن یا آلاله در دسته گل تان استفاده کنید.اگر تم عروسی تان رنگارنگ است می توانید دسته گل تان را هم به همان اندازه شاداب درست کنید و از انواع و اقسام گل های رنگارنگ در دسته گل تان استفاده کنید.

گل مورد علاقه در دسته گل عروس

حتما در مورد گل های مورد علاقه تان با گلفروش صحبت کنید. مراسم عروسی در واقع شخصیت شما و همسر شما را نشان می دهد و باید از چیزهای مورد علاقه تان در آن استفاده کنید. باید بدانید در فصل عروسی تان چه گل هایی موجود هستند. مثلا اگر به گل یاس علاقه دارید باید بدانید که در عروسی فصل بهار می توانید از آن استفاده کنید. همچنین شرایط مکانی تان را هم در نظر بگیرید چون بعضی گل ها در بعضی مناطق کمیاب هستند. اگر قصد دارید خودتان دسته گل عروسی تان را درست کنید بهترین کار این است که گل ها را آنلاین سفارش دهید چون در اینترنت می توانید انواع و اقسام گل ها را پیدا کنید.

ترکیب رنگ دسته گل عروس

ترکیب رنگ دسته گل عروسی شما اهمیت خیلی زیادی دارد. دسته گل عروسی شما باید با رنگ های عروسی شما همخوانی داشته باشد اما از طرفی هم نباید زیاد رنگارنگ و با رنگ های شاد باشد چون در اینصورت در عکس های عروسی تان دسته گل است که بیشترین توجه را به خودش جلب می کند نه شما! باید بتوانید بین رنگ های خنثی و شاد تعادل ایجاد کنید. عکسی از ترکیب رنگی که می خواهید داشته باشید به گلفروش نشان دهید تا بتواند دسته گل عروسی تان را مطابق سلیقه شما درست کند.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.