برای انتخاب دنباله لباس عروس اولین و مهمترین فاکتوری که باید لحاظ کنید قد شماست. عروس های کوتاه قد بهتر است لباس عروس های بدون دنباله بپوشند.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

این روزها پوشیدن لباس عروس با دنباله بلند طرفداران بسیاری دارد و خیلی از دختران جوان لباس هایی با با این مشخصه انتخاب می کنند.

دنباله برای قد بلندها

واقعیت این است که پوشیدن لباس عروس با دنباله­ ای بلند به مسائل جانبی دیگری مانند قد عروس خانم و محل عروسی وابسته است. استفاده از لباس عروس با دنباله بلند برای خانم­های قد بلند مناسب است. اگر عروس خانم کوتاه قد، لباس عروس با دنباله بلند بپوشد، حس غرق شدن در لباس عروس را به بیننده می دهد. 

دنباله کوتاه یا بلند؟

شاید در یک فروشگاه، لباس عروس با دنباله بلند بیشتر در چشم شما جلوه کند ولی اگر شما از یک فرد با تجربه سوال کنید، به شما خواهد گفت لباس عروس با دنباله­ کوتاه وِیژگی های بهتری نسبت به دنباله بلند دارد. لباس عروس با دنباله کوتاه راحت و سبک است و قدم برداشتن و حرکت کردن با آن بسیار ساده تر است و در عین حال حس خوب تبدیل شدن به یک پرنسس را نیز به شما می دهد. دنباله کوتاه لباس عروس حدود 60 تا 80 سانتی متر است. علاوه بر آن در انتخاب لباس های بدون دنباله، استفاده از تور بلند که بر روی زمین کشیده می شود می تواند همان حس را ایجاد کند.

آموزش برخی حرکات با دنباله بلند

اما بدانید که اگر لباس با دنباله بلند می پوشید باید بعضی حرکت ها را آموزش ببینید. در جشن عروسی اگر خیلی سریع حرکت کنید و زیاد تغییر جهت بدهید، ممکن است دنباله لباستان مانع حرکت شما شود و خدای نکرده زمین بخورید. پس قبل از جشن عروسی حتما قدم زدن با لباس عروس را تمرین کنید.

شما فکر میکنید بخواهید دنباله بلند را برای عروسیتان انتخاب کنید یا دنباله کوتاه؟ دلیلتان چیست؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.