همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

عصر چهارشنبه دهم دیماه ، دومین شو نوعروس برای لباس و میکاپ عروس در تالار وحدت برگزار شد. ثبت نام از نوعروس های عضو باشگاه بعد از برگزاری اولین شودر مهرماه آغاز شده بود و دوهفته پیش از برگزاری شو هم ظرفیت تکمیل شد و سایر نوعروسان علاقمند  در لیست رزرو  ثبت نام برای سومین شو ( که قراره در اسفند ماه برگزار بشه ) قرار گرفتند.

 

خدمات دهندگان برگزیده توسط مجموعه نوعروس برای حضور در دومین شو عبارت بودنداز

سالن عروس سلاطین ( به مدیریت خانم سلاطین )

سالن زیبایی بانو ( به مدیریت خانم حجازی)

مزون   رامونا ( به مدیریت خانم قربانی )

مزون فابرا ( به مدیریت خانم ابراهیمی)

سفره عقد اورنگ ( با مدیریت خانم خازنی) 

آتلیه کیمیا( با مدیریت آقای رحیمیان) ،

تاج عروس لوتوس ( به مدیریت خانم بابایی) 

جواهری  الیاسیان  ( به مدیریت خانم الیاسیان )

شو به میزبانی نوعروس برای 400 عروس عضو باشگاه برگزار گردید و دو سالن زیبایی سلاطین و بانو خدمات گریم و شینیون  را برعهده داشتند.  20 دست لباس های عروس مزون های رامونا و فابرا نیز به صورت نمونه به عروسان اعضا باشگاه ارائه شد. 

 

شو دردو استیج  جداگانه برای 20 نمونه لباس  و میکاپ  به همراه نمونه کارهای جواهرات الیاسیان و نمونه تاج های لوتوس اجرا شد.

کلیپ های اختصاصی عروسی آتلیه کیمیا در فاصله میان برنامه ها برای حضار در سالن  اجرا شد . در بخش دیگری از تالار و در مجاورت استیج ، سفره عقد اورنگ ، نمونه ای از کار هنرمندانه تزئین سفره را ارائه کرده بودند که در پایان مراسم از بین شرکت کنندگان به قید قرعه به یکی از نوعروسان جایزه داده شد.ارزش ریالی  این جایزه  طراحی  و دیزاین سفره یک میلیون و چهار صد هزار تومان بود .

در پایان استیج ، بینندگان و حضار این امکان را داشتند که لباس و میکاپ عروس های نمونه را از نزدیک ببینند و در مورد  آنها از مدیریت سالن های بانو و سلاطین و هم چنین مزون های رامونا و فابرا سوال های خود را بپرسند  و کیفیت میکاپ و مدل ها  را بر روی چهره و لباس آنها  مشاهده کنند.

 

 

دومین شو لباس و میکاپ نوعروس در تالار وحدت برگزار شد 

دومین شو لباس و میکاپ نوعروس در تالار وحدت برگزار شد 

 

نورپردازی استیج و صدای سالن نیز توسط  خدمات نور و صدای آقای ماهان صورت پذیرفت .

 به امید دیدار شما عروس خانم های عضو باشگاه در شو اسفند ماه.

 

در ضمن در جریان باشین که میتونین برای خبر دار شدن از جزئیات شو دوم و گپ و گفت سایر نوعروس های شرکت  کننده در شو به اتاق گفتگو برید . اگر شما هم جزو عروسهای شرکت کننده بودید و به نظرتون حرف و نقطه نظری برای مطرح شدن هست ، حتما بیاین و نظرات و نکته هاتون رو به ما هم بگین.

جهت عضویت در باشگاه نوعروس و کسب اطلاعات بیشتر عدد 40 را به شماره 30002216 پیامک بزنید.

###

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.