ساقدوش عروس بودن در کنار همه جذابیت هایش، خیلی هم راحت نیست اما اگر می خواهید ساقدوش خوبی باشید، باید آگاهانه در روز عروسی حاضر شوید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اگر تا همین چند ثانیه قبل با خودتان فکر می‌کردید که ساقدوش عروس بودن یکی از هیجان انگیزترین کارهای دنیاست که با کلی خنده و شوخی و شادی و... همراه است، باید بگوییم خیلی هم تصوری درستی درباره ساقدوش بودن ندارید.

ممکن است بعد از چند هفته از حرف زدن درباره عروسی سرگیجه بگیرید

در این شرایط اگر متاهل هستید، حاضرید قسم بخورید که موقع تدارک مراسم عروسی خودتان اینقدر وسواس نداشتید و مته به خشخاش نمی‌گذاشتید و اگر مجرد هستید به خوتان قول می دهید که وقتی عروس شدید هرگز اینقدر وسواسی و ایرادگیر نشوید!

نظری ندارید؟ خب اشتباه می کنید!

وقتی عروس خانم با استرس و اضطراب تمام از شما درمورد یکی از جزئیات مراسم سوال می کند یا می خواهد نظر شما را راجع به تور و تاج عروسی اش می‌پرسد بدترین کار این است که بگویید: «نظری ندارم. هرکدام را که دوست داری انتخاب کن.» مطمئن باشید همین که این جمله از دهان شما خارج شود، خطر کنده شدن سرتان توسط یک عروس خشمگین چندبرابر بیشتر می‌شود. شما تا روز عروسی باید در مورد همه چیز و همه کس نظر قطعی داشته باشید و با آرامش خاطر و ثبات نظرتان به عروس هیجان زده و کم و بیش عصبی کمک کنید.

ممکن است آنقدر خسته شوید که بخواهید خودتان را به مریضی بزنید

شاید برنامه ریزی برای عروسی و رفتن به خرید و ... آنقدر خسته‌تان کند که وقتی برای یک خرید دیگر با عروس خانم قرار دارید، سردرد را بهانه کنید و او را بپیچانید ولی قبل از این کار کمی با خودتان فکر کنید که نه فقط عروس ممکن است پی به دروغ شما ببرد بلکه او صمیمی‌ترین و بهترین دوست شماست. مگر نه؟

از همین حالا می‌توانید مشاور بودن را به رزومه کاری خودتان اضافه کنید

درست است که دقیقا تا روز عروسی باید با عروس خانم این طرف و آنطرف بدوید و چربی های اضافه تان را آب کنید و در مورد همه چیز و حتی کوچکترین جزئیات مراسم عقد و جشن و... نظر بدهید و البته به درد و دل های عروس از خانواده همسرش گوش بسپارید و محتمل تر است که وقتی به خانه رسیدید احساس کنید فکتان در حال ترک خوردن است و بدنتان با کم‌آبی شدید مواجه شده ولی قطعا ساقدوش بهترین دوست بودن و کمک کردن به او به همه این چیزها می ارزد.

در روز جشن باید همه چیز را به خاطر بسپارید

امروز نه فقط مهم ترین روز زندگی عروس بلکه یک از روزهای سخت زندگی شما هم هست چون باید همه چیز را به خاطر بسپارید و در بعضی موارد خرابکاری ها را بدون اینکه عروس بویی ببرد، سر و سامان بدهید. برای این کار باید آرامش و خونسردی قابل توجهی داشته باشید و اگر ندارید از همین حالا تمرین کنید.

کفش راحت فراموش نشود 

کفس نرم و راحت و دستمال کاغذی نرمی که بینی را نیازارد، مهم ترین چیزهایی است که باید در روز عروسی همراه داشته باشید. کفش برای اینکه تا پایان مراسم این طرف و آن طرف بدوید و شاید حتی نتوانید یک دقیقه بنشینید و دستمال برای اینکه هر چه عروسی به پایانش نزدیکتر می‌شود خطر به گریه افتادن عروس یا یکی از اعضای خانواده اش هم افزایش پیدا می کند.

 بعد از این که جشن تمام شد خیلی خوشحال می شوید

احساسی که در این لحظه دارید با هیچ حس دیگری قابل مقایسه نیست؛ در واقع شما در آن لحظه خاص شبیه مربی هستید که تیمش بالاخره قهرمان شده است.

میخواهید ساقدوش شوید؟ تجربه ساقدوش شدن دارید؟ چه نصحیتی برای آنهایی که میخواهند ساقدوش شوند دارید؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.