پشت چهره زیبا و جذاب هنرپیشه‌ها چه رازهایی نهفته است؟ آیا همه هنرپیشه های هالیوود اینقدر زیبا هستند یا آرایش به سبک فرش قرمز است که جذاب شان می کند؟!

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

یکی از خواسته‌ها و شاید آرزوهای هر نوعروسی که به تازگی نامزد کرده یا به خانه بخت رفته این است که همیشه چهره‌ای جذاب، زیبا، لطیف و درخشان داشته باشد. برای اینکه شما را برای رسیدن به این هدف راهنمایی کنیم، در این مطلب قصد داریم رازهای آرایشی ستاره های مشهور هالیوودی را برایتان برملا کنیم.


لب‌های قرمز

برای داشتن یک چهره «فرش قرمزی» شکست ناپذیر مثل ریحانا از رژلب قرمز تند استفاده کنید. رژ لب قرمز برای همه خانم‌ها با هر رنگ پوستی مناسب است. افرادی که پوست روشن دارند بهتر است از رژ لب قرمزی استفاده کنند که متمایل به سرخابی است و کسانیکه پوست معمولی دارند باید رژ لب قرمز آجری را انتخاب کنندو علاوه بر این رژ لبهای قرمزی که به قهوه‌ای می زند هم مناسب کسانی است که پوست تیره تری دارند. قبل از زدن رژ بهتر است روی لبهایتان را با مدادی به همان رنگ پر کنید. اگر دوست دارید رژ لبتان جلوه بیشتری داشته باشد آن را با برس مخصوص به لب هایتان بزنید. انتخاب اینکه رنگ آن مات یا براق باشد هم بستگی به سلیقه خودتان دارد.


چشمان تیره

جنیفر لارنس هنرپیشه مشهور و موفق هالیوود یکی از حرفه ای ترین ستاره ها در درست کردن چشم‌های مشکی است. برای داشتن چنین چشمانی سایه قهوه ای تیره یا خاکستری را با نوک انگشت بر روی پلکتان بزنید(نمالید!) و سپس خط چشم خود را بکشید. مهمترین کار این است که سایه را به تدریج و با برس مخصوص محو و محو و محو کنید.


خط چشم تاثیرگذار

شما می توانید رنگ خط چشمتان را با رنگ خود چشم ست کنید. این همان کاری است که ویولا دیویس همیشه انجام میدهد. اگر خط چشم خود را از پیش تتو کرده اید یا دوست دارید خط چشم مشکی هم داشته باشید می توانید بالای آن را با مداد سبز نازک بکشید. به خط چشم به عنوان حربه ای نگاه کنید که زیبایی طبیعی چشمانتان را پررنگ تر می کند.


ابروهای جذاب

خاصیت داشتن ابروهای خوب و کشیده شده این است که با کمی مرتب کردن آن همه متوجه تغییر در چهره شما می شوند اما کسی نمی تواند بفهمد که این تغییر چه بوده است. آن هتاوی یکی از هنرپیشه هایی است که همیشه ابروهای فوق العاده زیبایی دارد و این مساله باعث می شود چشمانش هم جذابیت خودشان را نشان دهند. از پودر مخصوص ابرو استفاده کنید و فضاهای خالی داخل ابرو را پر کنید. سعی کنید نوک ابروهایتان نازک تر باشد تا حالت و شکل طبیعی خود را حفظ کند. برای ثابت نگاه داشتن ابروها هم می توانید از یک برس ریمل شسته شده یا ژل ابرو استفاده کنید.

ناخن ها!

کیتی پری را همه به عنوان ملکه هنر در لاک زدن می شناسند. او همیشه ناخن هایی براق و نقاشی شده دارد! اگر شما به تازگی به این کار علاقه مند شده اید بهتر است روی یکی از ناخن هایتان را نقاشی کنید یا طرح خاصی بدهید و بقیه را لاک معمولی بزنید. همچنین می توانید از بسته های مخصوص طرح روی ناخن هم استفاده کنید یا حتی خیلی راحت با استفاده از اسفنج آشپزخانه نوعی حالت سایه دار به لاکهایتان بدهید.


رژگونه

آیا رژ گونه شما معمولا جایی حدودا وسط صورتتان به چشم می آید؟ برای داشتن رژگونه هایی به زیبایی کری واشنگتون، ابتدا لبخند بزنید تا بتوانید محل دقیق برجستگی گونه هایتان را ببینید. رژگونه خود را با برس مخصوص به صورت دایره وار بزنید و سپس برای داشتن جذابیت بیشتر کمی پودر براق را به آرامی بالای استخوان برجسته گونه خود بمالید.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.