برای انتخاب سرویس طلای عروسی، مد روز بودن، تنها معیار نیست؛ خوب است این چند نکته را هم گوشه ذهن تان داشته باشید تا زیباترین سرویس طلا و جواهر را انتخاب کنید

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

کدام رنگ و مدل؟

به مراسم جشن عروسی تان هر روز نزدیک تر می شوید و هنوز سرویس طلا و جواهرتان را نخریده اید؟ علت این تعلل چیست؟ شاید هنوز نتوانسته اید با خودتان کنار بیایید که چه مدل طلا و جواهری می خواهید؟ اگر این طور است ما به شما می گوییم که در انتخاب طلا و جواهر باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

رنگ‌تان مهم است!

یکی از عوامل مهم برای انتخاب رنگ سرویس طلای مورد نظر، رنگ پوست بدن‌تان است که باید با رنگ طلای انتخابی شما هماهنگ باشد. برای انتخاب طلا براساس رنگ پوست باید به این نکات دقت کنید:

1ـ اگر پوستتان خیلی سفید است، به جای طلای زرد از طلای سفید استفاده کنید. درخشندگی طلای سفید، زیبایی و جلوه پوستتان را بیشتر می‌کند.

۲ـ اگر پوستتان گندمگون (رنگی مابین سفید و برنزه) است، از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز استفاده کنید چون به پوست شما جلوه بیشتری می‌دهد.

۳ـ اگر پوستتان برنزه یا سبزه تیره است، از زیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشند.

گردنبندتان اسپرت است؟

اگر گردنبند سرویس طلای انتخابی شما، پهن و به اصطلاح اسپرت است، یادتان باشد که حتما نباید گردنبد و سرویس طلایتان با لباس عروس‌تان ست شود. بهتر است که از این گردنبند‌ها در مهمانی‌های صمیمی و محافل دوستانه استفاده کنید. این را هم فراموش نکنید که اگر گردنبندتان پهن باشد و نگین‌های رنگی داشته باشد، چهره‌تان عبوس و گرفته به نظر می‌رسد.

جدیدها را ببینید

هرگز خودتان را محدود نکنید و حتما طرح های جدید طلا و جواهر را هم ببینید شاید پسندیدید مثلا طرح‌های شوپارت که در آن‌ها چندین جواهر در یک محفظه شیشه‌ای به صورت معلق قرار می‌گیرند یا کارهای مرصع کاری پنهان که یک نگین بزرگ از به هم پیوستن چندین نگین کوچک‌تر تشکیل می‌شود به نحوی که از دور فقط یک تکه بزرگ نگین به نظر می‌رسد و البته توری‌های بسیار نازک و ظریف که برگرفته از طرح‌های ایتالیایی و سوییسی است.

همیشه مد خوب نیست

حواس‌تان باشد که زیادی روی مد بودن و تقلید کورکورانه از مد روز، باعث می‌شود حس مالکیت و علاقه‌تان نسبت به آنچه خریده‌اید، به مرور از بین برود.

بودجه مهم است!

برای خرید حلقه هم به جیبتان نگاه کنید. می‌توانید یک رینگ ساده بخرید که هم خیلی شیک و امروزی است و هیچ وقت از مد نمی‌افتد، هم یک حلقه پر نگین و گران قیمت. ما انتخاب حلقه را به عهده جیبتان می‌گذاریم!

شما سرویس طلای عروسی تان را انتخاب کرده اید؟ آیا معیارهایی که اینجا گفتیم رعایت کرده اید یا موارد دیگری را مدنظر داشته اید؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.