حتما با دیدن عکس های مدل ها و سلبریتی ها فکر کرده اید که چه چیزی باعث خوش عکس بودن آنها شده است؟ در این مطلب به شما میگوییم که چطور عکس بگیرید تا برای روز عروسیتان بهترین باشید .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

 یکی از بزرگ ترین چالش های پیش روی عروس خانم ها در روز عروسی ، نحوه ایستادن و لبخند زدن و ژست گرفتن روبروی دوربین هاست. چه ژست گرفتن برای عکس های حرفه ای که در آتلیه گرفته می شوند و چه برای عکس هایی که مهمانان با موبایل و تبلت و دوربین های خانگی برای یادگاری با عروس خانم می گیرند. پرواضح است که عروس خانم ها می خواهند توی عکس بدرخشند و پرنسس بلاعوض آن شب باشند و زیباتر از همیشه در عکس های بزرگ ترین شب زندگی شان جاویدان و ثبت شوند.
 

 اصلا نگران نباشید. ما نکته هایی طلایی ژست گرفتن  روبروی دوربین ها را به شما می آموزیم که با به کار گرفتن آن ها زیباتر و خوش تیپ تر و خوش اندام تر از همیشه در عکس ها ظاهر شوید و بدرخشید.

 1- قبل از سر رسیدن روز موعود ، توی خانه و جلوی آینه ژست های سلبریتی ها را تمرین کنید. سلبریتی ها خوب می دانند چگونه روبروی دوربین بایستند تا حداقل ده کیلو لاغر تر به نظر برسند. حرکات آن ها را تقلید کنید تا کم کم بدنتان  انعطاف پذیری لازم برای انجام ژست های مختلف به دست بیاورد. برای شروع می توانید  این تمرینات را انجام دهید:  1- روبروی آینه بایستید. 45 درجه کمر خود را به سمت چپ یا راست بچرخانید . همزمان باسن خود را همراه با چرخش و انحنای کمر بچرخانید. 2- وزن خود را روی پای عقب بیندازید. 3- پای دیگر خود را  به سمت جلو بکشید .4- زانوی خود را اندکی پایین بیاورید تا خیلی بدنتان سفت و مصنوعی به نظر نرسد. 4- یک دست خود را به کمر گرفته و شکم را منقبض کرده و جمع کنید.

 

                 رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی

 

 

2-    اکثر لباس های عروس بدون آستین هستند. موقع پوشیدن این لباس ، عروس ها ناخوداگاه تمایل دارند دست های خود را نزدیک بدن نگاه دارند یا به پشت خود پنهان کنند. باید توجه کنید که این امر باعث بزرگ تر به نظر رسیدن بازوهای شما  و پهن تر به نظر رسیدن شانه هایتان می شود. بنابراین  سعی کنید بازوها و آرنج ها را اندکی با فاصله و دورتر از بدن قرار دهید.

 

 

رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی              


3-  عضلات چهره خود را رها و ریلکس نگاه دارید . اگر احساس کردید بخاطر لبخندزدن های متعدد هنگام عکسبرداری و فیلمبرداری عضلات صورت شما سخت و ماسیده شده است ، به عضلات خود استراحت دهید. برای چندثانیه ای آن ها را  منبسط و رها کنید . چشمان خود را ببندید و اجازه دهید عضلات لب ها و گونه هایتان به حالت اولیه برگردد. حتی می توانید از عکاستان خواهش کنید زمانی که سرتان پایین است و چشم ها را بسته اید از شما عکس بگیرد. یقینا عکس بی نظیری خواهد شد .

 

4-  با چشم هایتان لبخند بزنید. گاهی می توانید خنده روی لبانتان را کمتر کنید. مثلا ژست جدی بگیرید و همراه با تلالو و نشاط توی چشم هایتان لبخند بزنید.

 

       

                        رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی

  5- از افتادن غبغب خود خودداری کنید. اغلب برجسته افتادن غبغب در عکس ها هرکسی حتی لاغر ترین عروس ها را هم ناراحت می کند. برای جلوگیری از این امر، گردن خود را ایستاده نگاه داشته و همزمان سرتان را به سمتی بچرخانید و غبغب را بالا بکشید. روش دیگر این است که سعی کنید کل سطح زبانتان را به سقف بالایی دهان بچسبانید.  

 

 رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی

 

 

6- موقع ایستادن راست و محکم بایستید . هرگز قوز نکنید. شانه های خود را عقب کشیده و قسمت سینه را باز نگه دارید.فراموش نکنید که  عضلات شکم خود را منقبض کرده و جمع کنید. 

 

 رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی

 

7-  از معجزه لبخند غافل نشوید. خوب بدانید که هیچ وقت  لبخندها و خنده های مصنوعی در عکس ها درخشان نیستدو حس مصنوعی بودن را به بیننده القا می کنند. خندیدن را احساس کنید و بعد بخندید. شاد باشید و بدانید که این لبخند واقعی خودتان است که عکس شما را جذاب تر و عمیق تر و زیبا تر می کند.

 

 

 
 

 
رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی   
 

 

###

 

 

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.