رازهایی هست که خیلی از خانم‌های جوان درست در روز عروسی‌شان متوجه آن می شوند اما با خواندن این مطلب خیالتان راحت میشود که هیچ رازی برای روز عروسی نمانده.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

رازهایی وجود دارند که خیلی از خانم‌های جوان درست در روز عروسی‌شان متوجه آن شده‌ و با خودشان فکر می کنند که «آخ... چی میشد اگه فقط کمی زودتر فهمیده‌ بودم...».  از آنجایی که قصد داریم از روز عروسی تا پایان ماه‌‌عسل، هرلحظه و هر ثانیه در کنار شما باشیم، این رازهای را درگوشی با شما در میان می‌گذاریم.

روز عروسی، بعضی چیزها طبق برنامه‌ریزی پیش نمی‌روند

شاید هضم این موضوع برای عروس جوانی که می‌خواهد همه چیز 100 درصد طبق برنامه‌ پیش برود و مراسم ازدواجش با بهترین شکل ممکن برگزار شود، کمی سخت باشد، اما هیچ جشن عروسی بدون یکی دو تا دردسر جزئی تمام نمی‌شوند (بله، حتی عروسی شما!)
ممکن است صبح روز عروسی از خواب بیدار شوید و ببینید که جوشی روی چانه‌تان جا خوش کرده که به قله اورست تنه می‌زند یا شاید ماشینتان در مسیر آرایشگاه تا سالن پنچر شود، شاید گوشت باقالی‌پلو خوب نپخته باشد. ولی آیا این مسایل اهمتی دارد؟
راه حل ناپدید کردن جوش‌ را آرایشگرها خوب بلدند و دست دیوید کاپرفیلد را در این شعبده‌بازی از پشت می‌بندند. اگر ماشینتان پنچر شد لازم نیست خیال خودتان را ناراحت کنید جای شکرش باقی است که با چند دقیقه تاخیر شما، اکثر مهمان‌ها در هنگام ورودتان به سالن آنجا خواهند بود تا آرایش و لباس و البته همسر بی‌نظیر شما را کنارتان ببینند.

ممکن است آقا داماد را از یاد ببرید!

نه، اصلا قصد اغراق نداریم. خیلی از عروس‌ خانم‌ها آنقدر از اینکه دارند به خانه بخت می‌روند هیجان‌زده هستند که کلا یادشان می‌رود قرار است این مسیر را با چه کسی طی کنند! آنها در تمام طول مراسم سر میز دوستانشان می‌نشینند و بلند بلند خاطره تعریف می‌کنند، می‌خندند یا از مهمان‌هایشان پذیرایی می‌کنند و دراین میان اصلا فرصتی برای گفتن چند کلمه عاشقانه درگوشی به همسرشان وقت ندارند یا یادشان می‌رود که هرچند وقت یکبار با لبخندی شیرین به چشم‌های داماد نگاه کنند. یادتان باشد که این مراسم برای هردو نفر شما به یک اندازه مهم است پس لحظاتی را برای بودن در کنار او اختصاص دهید و سعی کنید جز به خودتان دو نفر به هیچ چیز دیگری فکر نکنید. مطمئن باشید که پس از گذشت 4-5 سال از زندگی مشترکتان وقتی قرار باشد به عروسی‌تان فکر کنید، فقط و فقط همین لحظات خاص دونفره را به یاد خواهید آورد.

بعدا از ژست گرفتن برای عکاس خوشحال میشوید

قرار نیست همه صفحات آلبوم عروسی به پرتره‌هایی از عروس و داماد اختصاص داشته باشد چون اینجوری هیچ لطفی ندارد و بعدها برایتان تکراری و یکنواخت خواهد شد. بهتر است یک لیست از همه کسانی که دوست دارید همراهشان عکس بگیرید، درست کرده و آن را به عکاس بسپارید. او خودش خوب بلد است که چطور همه این آدم‌ها را کنار شما جمع کند و یک عکس زیبا و خاطره‌انگیز خلق کند. شاید در این صورت مجبور شوید، چند دقیقه بیشتر سرپا بایستید و ژست بگیرید، اما قطعا به زحمتش می‌ارزد.

قبل از عروسی، باید لباستان را امتحان کنید

شاید با خودتان فکر کنید که این یکی نه فقط راز نیست بلکه یکی از بدیهی‌ترین کارهایی است که دخترها بعد از خرید لباس عروس انجام می‌دهند، اما قطعا اشتباه می‌کنید. منظور ما از امتحان کردن این نیست که چند لحظه لباس را در تنتان پرو کرده و در حالیکه نزدیکانتان از شدت شوق گریه می‌کنند و دور سرتان اسپند می‌چرخانند، آن را بسته بندی کنید و تا روز عروسی دیگر سراغش نروید. درواقع منظورمان این است که چند ساعت آن را به تن داشته باشید. با آن راه بروید، بنشینید، از پله‌ها بالا و پایین بروید و حتی سری به دستشویی بزنید! (بله حتی دستشویی. شما که نمی‌خواهید شب عروسی‌تان اصلا دستشویی نروید و در تمام طول مراسم دندان‌هایتان را روی هم فشار دهید و با خودتان فکر کنید که یک ساعت دیگر کلک همه چیز کنده می‌شود و شما به دستشویی می‌رسید.) اگر از قبل برای هر موقعیتی آماده باشید، شب عروسی گیج نمی‌شوید و می‌دانید که چطور باید با این همه تور و چین و .. کنار بیایید.

هیچ رازی وجود دارد که بخواهید آن را با عروسهای دیگر در میان بگذارید؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.