کادویی که نامزد یا همسرتان به شما هدیه می دهد نشان دهنده این است که در مورد شما چه طور فکر می کند.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

هدیه گرفتن را دوست دارید؟ خب، این بخشی از طبیعت خانم‌هاست. تحقیقات علمی نشان داده که خانم‌ها بیشتر از آقایان از هدیه گرفتن خوشحال می‌شوند و اگر هدیه یکسانی به هر دو جنس داده شود، زنان از دریافت آن بیشتر خوشحال می‌شوند. شاید به همین دلیل است که خانم‌ها بیشتر از آقایان هدیه می‌گیرند اما معمولا یک سؤال در ذهن بسیاری از دختران و زنان وجود دارد و آن هم این است که پشت‌سر این هدیه که نامزد،‌خواستگار یا همسرشان به آنها داده است چه رمز و رازی وجود دارد. این مطلب را بخوانید تا بتوانید از هر هدیه‌ای که می‌گیرید رمزگشایی کنید.

بلیت یک سفر دونفره 

می‌دانید اصلی‌ترین پیام چنین هدیه‌ای چیست؟ در واقع بلیت یک سفر دو نفره این معناست که همسرتان ازدواجش را دوست دارد و شما را عاشقانه می‌پرستد. این هدیه به آن معناست که همسرتان می‌خواهد تک‌تک لحظات یک یا چند روز را با شما و در کنار شما بگذراند و این به آن معناست که شما را واقعا دوست دارد. اما خب، شاید تنها مشکل اینچنین هدیه‌ای این باشد که برنامه‌های شما را به هم می‌ریزد، زیرا شما برای رفتن به سفر برنامه‌ریزی نکرده‌اید.

کارت هدیه 

دکتر مانوئلا اسکاویلا، متخصص روانشناس رفتاری در دانشگاه پنسیلوانیا می‌گوید: «چنین هدیه‌ای 2 احتمال را به ذهن می‌آورد؛ یا اینکه مرد زندگی شما یک فرد بسیار تنبل است (که در این صورت بهتر است به او بگویید که برای داشتن زندگی خوب و ارتباطی مناسب باید شما را خوشحال کند و خوشحالی شما با تنبلی او جور درنمی‌آید) یا اینکه فاقد خلاقیت است که در این صورت می‌توانید او را راهنمایی کنید، مثلا کافی است حواس او را به یک کیف، کفش یا عطری که دوست دارید جلب کنید و...

جواهر و زیورآلات 

برخی از مردان آنقدر هوشمند هستند که هدیه‌های اینگونه خود را به ماه تولد یا خصوصیات روحی همسر یا نامزدخود پیوند می‌زنند و در واقع هم هدیه‌ای گرانبها یا چشم‌‌نواز و هم هدیه‌ای هوشمندانه را انتخاب می‌کنند.### اما در مورد این هدیه یک تبصره وجود دارد، ممکن است شما از آن گروهی باشید که بسیار به طلا، جواهرات و زیورآلات علاقه دارید و این علاقه خود را آشکار کرده‌اید، اگر اینگونه باشد این احتمال وجود دارد که مرد زندگی شما صرفا بر اساس علاقه شما برایتان هدیه می‌خرد و هر بار فقط قیمت هدیه خود را بالا و پایین می‌کند. اما از کجا بفهمیم که این هدیه نشانه‌ای از عشق است یا نشانه تنبلی و راحت‌طلبی؟ اگر مرد زندگی شما یک‌بار یا یکی، دو بار هدیه‌ای از جنس طلا و جواهر به شما داد و هدیه‌های دیگرش متفاوت بود یعنی او هر بار به هدیه خریدن برای شما فکر می‌کند اما اگر همیشه و در همه حال فقط برای شما همین نوع هدیه را می‌خرد یعنی شاید خیلی حوصله تفکر و ارائه خلاقیت ندارد.

گل 

مردی که برای شما دسته‌ای گل رز هدیه خریده است سعی کرده است به شما نشان دهد که چقدر احساساتی و رمانتیک است. اما این را هم بدانید که رنگ رزهای انتخاب شده هم نکته مهمی را در خود پنهان دارد.### اگر مردی به شما رز زرد هدیه بدهد به احتمال زیاد نشانگر این است که او به شما به عنوان یک دوست نگاه می‌کند نه یک شریک زندگی یا همسر آینده. اگر رز صورتی به شما هدیه داده ‌شود یعنی اینکه این مرد به شما حس دارد، اما در واقع شاید هنوز تکلیف خودش را با این احساس نمی‌داند و شاید هنوز به جمع‌بندی در مورد شما نرسیده است. اما اگر رز قرمز به شما هدیه داده ‌شود این به آن معناست که این مرد به شما به عنوان همسر احتمالی آینده خود فکر می‌کند. اما رز سفید را روانشناسان نشانه‌ای از اعتماد و معصومیت می‌دانند و معتقدند که مردی که به زن موردعلاقه خود رز سفید هدیه می‌دهد در واقع میزان عشق و علاقه خود را به او نشان می‌‌دهد و در عین حال به صورت ناخودآگاه از این زن می‌خواهد که زمان بیشتری را با او بگذراند.

عطر 

شاید اگر از مردی، عطر، اسپری یا شامپوی خوشبوکننده هدیه بگیرید به این فکر کنید که شاید بوی نامناسبی می‌دهید و احساس گناه کنید اما به این هم فکر کنید که شاید چنین هدیه‌ای را برای فرد دیگری مثلا برای مادر یا خواهرش خریده است اما بعد تصمیم گرفته‌ است آن را به شما بدهد. اما احتمال قوی‌تر این است که این هدیه نشانگر یک تفکر کلاسیک باشد، خواستگار یا نامزد شما ممکن است در ذهنش این فکر را بکند که مدت زیادی نیست که شما را می‌شناسد و برای همین ترجیح داده است که هدیه‌ای برای شما بخرد که بالاخره به کار شما خواهد آمد. چنین تفکری نشان می‌دهد که خواستگار یا نامزد شما اهل ریسک کردن نیست و در عین حال سعی می‌کند بیشتر منطقی عمل کند تا احساسی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.