انگشتر نشان به دلیل اینکه اولین هدیه رسمی آقای داماد به عروس خانم محسوب می شود، می بایست دارای ویژگی هایی باشد. برای خرید انگشتر نشان مناسب این راهنما را بخوانید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

انگشتر نشان اولین هدیه رسمی آقای داماد به عروس خانم است و هر چقدر که برای خرید آن وقت بگذارید و پول خرج کنید به نفع خودتان است. برای این که اولین هدیه خودتان را به بی نظیرترین شکل ممکن به عروس خانم بدهید نیاز به کمی هم فکری دارید. ما این جا هستیم تا با شما در این خصوص هم فکری کنیم.
آقای داماد، خواهرشوهر یا مادرشوهر سه تن از افرادی هستند که معمولا برای خرید انگشتر نشان با هم همراه می شوند و به مغازه های مختلف سر می کشند. انگشتری که قرار است همسر آینده تان را با آن نشان کنید باید چشمگیر باشد، نگین داشته باشد، خوش آب و رنگ باشد، اندازه اش کمی بزرگ باشد و خلاصه کمی از سادگی به دور باشد. البته تمام این ها به وسع و سطح مالی طرفین برمی گردد اما بهتر است زمانی که تصمیم به ازدواج می گیرید بودجه کافی برای خرید این نوع وسایل را داشته باشید.

انگشتر نشان تک نگین

انگشترهایی که روی آن ها یک نگین بزرگ وجود دارد برای انگشتر نشان گزینه مناسبی هستند. البته این روزها طرح های فلاور هم به بازار آمده اند که مانند همان تک نگین درخشش خاصی دارند. اگر برای خرید برلیان بودجه کافی ندارید اصلا نگران نباشید، می توانید از نگین های کریستالی یا سوارفسکی که این روزها در بازار پر شده اند استفاده کنید. این نگین ها هم درخشش خاصی دارند و هم زیبا هستند. اگر تصمیم گرفتید انگشتر نشان تان حتما از جواهر باشد، یادتان نرود که شناسنامه سنگ قیمتی که روی انگشتر کار شده را از فروشنده بگیرید و در مکانی امن نگهداری کنید چون آن شناسنامه تنها چیزی است که می تواند ثابت کند انگشتر شما قیمتی است.

انگشتر نشان؛ سفید یا زرد؟

این مسئله کاملا به سلیقه عروس خانم برمی گردد. برای این که مطابق سلیقه او پیش بروید باید هر طور شده بفهمید که او به طلای سفید علاقه دارد یا زرد. زمانی که به خواستگاری می روید به دستان اش نگاه کنید و ببینید خودش چه انگشتر و زیورآلاتی استفاه کرده. اگر از این طریق نتوانستید متوجه ماجرا شوید باید از دوستان مشترک یا اقوام مشترک سوالاتی بپرسید و سلیقه اش را حدس بزنید. هر چند این روزها می توان با صرف یک ساعت وقت طلای زرد را تبدیل به طلای سفید و طلای سفید را تبدیل به طلای زرد کرد بدون این که کسی متوجه ماجرا شود.

در خرید انگشتر نشان به رنگ ها توجه کنید

برای انگشتر نشان کمی دست تان باز است و نیازی نیست فقط به نگین های کریستالی و سفید بسنده کنید. اگر رنگ خاصی مد نظرتان است می توانید انگشتری با سنگ رنگی خریداری کنید و آن را به عروس خانم هدیه بدهید. این روزها بازار سنگ های رنگی مانند لاجورد، عقیق، یاقوت و .. . بسیار داغ است و اتفاقا خیلی هم شیک و مجلسی به حساب می آید.

در خرید انگشتر نشان همراهی اش کنید

اگر چند جلسه از خواستگاری تان گذشته و قرار و مدار مراسم بله برون را گذاشته اید بهتر است عروس خانم به همراه یکی از آشنایان با آقا داماد همراه شود تا بتواند انگشتر نشان اش را خریداری کند. از آن جایی که این انگشتر جزو مهم ترین انگشترهایی است که شما در تمام زندگی تان ممکن است خریداری کنید، بهتر است تعارف را کنار بگذارید و با مردی که بله را تلویحا به او داده اید برای خرید انگشتر نشان همراه شوید چون سلیقه شما بسیار مهم است و کمی هم آقا داماد را نسبت به سلیقه شما آگاه می کند و چه چیزی از این بهتر؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.