نکاتی درباره خرید حلقه عروسی که تاکنون نشنیده‌اید را بخوانید

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

حلقه عروسی چیزی است که تا آخر عمر در انگشت شما خواهد بود، پس بهتر است کامل و عالی بوده و استفاده از آن از هر جهت برای شما ساده و راحت باشد. اگر شما به دنبال یک حلقه ساده هستید یا دوست دارید که حلقه تان خاص تر باشد، پیشنهادهای ما را بخوانید تا حلقه ای مناسب سلیقه و حال و هوای خاص خود انتخاب کنید.


فلزهای ارزشمند
اولین قدم برای انتخاب حلقه عروسی، انتخاب فلز آن است. فلزهای قیمتی زیادی وجود دارد که بنا به سلیقه و سبکی که می پسندید می توانید آنها را انتخاب کنید. البته استفاده از طلای سفید یا زرد برای حلقه مرسوم‌تر است اما اگر می‌خواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید می‌توانید فلزات دیگر را انتخاب کنید.

1.طلای زرد
طلای زرد برای عروس و دامادهای سنتی بهترین گزینه است. عموما طلای 22 عیار برای اینکه هر روز آن را استفاده کنید خیلی مناسب نیست. بنابراین بهتر است سراغ طلای 18، 14 یا 9 عیاری بروید. این حلقه ها با فلزهای مقاوم تری ترکیب شده اند و برای اینکه هر روز از آنها استفاده کنید مناسب تر هستند.
             

2.طلای سفید
این رنگ طلا بهترین گزینه برای هماهنگ شدن با حلقه نامزدی شما خواهد بود. طلای سفید این خاصیت را دارد که هر وقت روی آن خطی افتاد یا خدشه ای به آن وارد شد، تعمیر و مجددا مثل روز اول خود شود.

3.پلاتینیوم
حلقه عروسی پلاتینیومی اخیرا خیلی پرطرفدار شده و عروسهای مدرن به دنبال آنها هستند. این فلز سفید رنگ خیلی مقاوم است و به راحتی می توانید آن را هر روز در دستان خود داشته باشید و مطمئن باشید که خدشه ای به آن وارد نمی شود. البته این فلز از طلا نایاب تر و قیمتش هم بسیار بالاتر است. اما هرچه باشد، ماندنی است! اگر حلقه پلاتینیوم بسیار گرانتر از بودجه شما بود می تواند یک حلقه پالادیومی بگیرید.

4.تیتانیوم
تیتانیوم نیز یکی از فلزات نسبتا مدرن به شمار می رود. رنگ آن متفاوت از پلاتینیوم و پالادیوم است و همچنین در برابر خط و خدشه وارد شدن بسیار مقاوم است. به علاوه روی دست هم سبکتر به نظر می رسد.

حلقه های ازدواج طرحدار
معمولا حلقه نامزدی و عروسی همراه با هم در انگشت شما جای می‌گینرد بنابراین باید از لحاظ طرح با یکدیگر هماهنگ باشند. اگر حلقه نامزدی‌تان حلقه‌ای معمولی است، بهتر است حلقه ازدواجتان هم دایره‌ای باشد، اما اگر برای نامزدی‌ حلقه‌ای طرح‌دار خردیداری کرده‌اید، حلقه عروسی‌تان هم می‌تواند به شکل حرف D یا مربعی باشد.

حلقه های الماس دار
اگر از جمله طرفداران الماس هستید و شرایط مالی‌تان هم اجازه می دهد که حلقه‌ای الماس نشان تهیه کنید، بهتر است سراغ برش‌های دایره‌ای یا پرنسسی (مربعی) بروید که جزو پرطرفدارترین برش‌های الماس برای حلقه عروسی است.

###

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.