اگرچه هنوز حال و هوا زمستانی است، به شما یادآوری می کنیم که 60 روز باقیمانده تا عید نوروز. می توانید در دو ماه آینده مشکلات پوست خود را به خوبی رفع کنید و در تعطیلات نوروز امسال که عروس خانوم فامیل هستید، زیباتر و شاداب تر از همیشه باشید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

پوست صورتتان کدر و خسته به نظر می رسد؟ با جوش ها دست به گریبانید؟

آیا پوست تان را به خوبی تمیز می کنید؟! مهم ترین نکته در داشتن پوست شاداب، تمیز کردن به موقع پوست است. هر شب از پاک کننده آرایش مناسب استفاده کنید و هفته ای دوبار برای تمیز کردن منافذ، از تونر صورت استفاده نمایید. اگر پوست چرب دارید و همواره با جوش ها دست و پنجه نرم می کنید، از حالا به فکر تنظیم چربی پوست باشید و هر هفته دوبار نیز از اسکراب استفاده نمایید. با استفاده از اسکراب، به مرور لایه برداری فیزیکی انجام می دهید و سلول های مرده سطح پوست را از بین می برید و پس از مدتی به یک پوست شاداب و شفاف خواهید رسید.

خرید پاک کننده آرایش، تونر صورت و اسکراب

بدون لک، بدون چروک؛ شاداب و زیبا

دو ماه زمان مناسبی برای رسیدگی به پوست است، لک، کک مک و جای جوش ها را در دو ماه آینده درمان کنید و از کرم های روز و شب نیز غافل نشوید، خصوصاً کرم شب، زیرا در شب پوست از عوامل استرس زای بیرونی مانند خورشید، آلودگی و مواد آرایشی استراحت می کند و فرصتی برای ترمیم خود دارد.

خرید ضد لک و روشن کننده صورت، ضد چروک و کرم های شب و روز

دور چشم

پوست دور چشم در جوان، سرزنده و جذاب به نظر رسیدن نقش مهمی دارد، در هر سنی برای رفع تیرگی، خستگی و چروک دور چشم از کرم دور چشم مناسب سن خود استفاده کنید.

خرید کرم دور چشم

پوست سفت و بی عیب و نقص تا عید

در آخر به شما پیشنهاد می کنیم کرم های لیفت و سفت کننده پوست بدن و رفع ترک و اسکار را نیز بررسی کنید، در این مدت می توانید مشکلات موضعی پوست تان را به خوبی رفع نمایید و عید امسال اعتماد به نفس در مورد زیبایی خود بیشتری داشته باشید.

خرید کرم لیفتینگ بدن و رفع ترک و اسکار

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.