از ۶ ماه قبل از عروسی باید شروع کنید و ماه به ماه و روز به روز نکته هایی را رعایت کنید تا لبهایتان برای داشتن زیباترین لبخند در جشن عروسی آماده شود.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

داشتن لبخند زیبا و درخشان در جشن عروسی یکی از آرزوهای هر دخترخانمی است که قرار است ظرف چندماه آینده به خانه بخت برود. از انتخاب زاویه مناسب تا داشتن دندان‌هایی به سفیدی مروارید و لب‌هایی به نرمی برگ گل، همه و همه از جمله رازهایی است که کیفیت لبخند شما را در این روز بزرگ تضمین می‌کند؟ چطور به چنین لبخندی دست پیدا کنید؟ مراحل زیر را دنبال کنید.

سه تا شش ماه قبل از عروسی: پرهیز از مصرف نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های رنگی

نوشیدنی‌هایی مانند چای پررنگ، قهوه، سودا، نوشابه، آب میوه‌های تیره همگی دارای رنگدانه‌هایی هستند که در اثر مصرف طولانی و مداوم رنگ دندان‌های شما را تغییر داده و آن ها را کدر می‌کنند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که هر ماده خوراکی که باعث تغییر رنگ یک تکه پنبه سفید شود دندان‌های شما را نیز رنگی خواهد کرد.

یک تا سه ماه قبل از عروسی: سفیدکردن دندان‌ها در منزل یا مطب دندان‌پزشک

اگر وقت چندانی ندارید، رفتن نزد دندان‌پزشک و سفیدکردن دنداهان انتخاب بهتری است در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از عنوان محصولات خانگی همچون کرم، چسب و محلول سفیدکننده این کار را در منزل انجام دهید.

یک هفته قبل از عروسی: پیدا کردن بهترین زاویه لبخند

عدم تقارن در چهره و لبخند خیلی از ما وجود دارد یا شاید هم تا به حال توجهی به این تقارن نکرده‌ایم. پس بهتر است یک هفته پیش از فرارسیدن مراسم عروسی به 10-15 عکس اخیرتان نگاه کنید و ببینید که در کدام یک از این عکس‌ها لبخند زیباتری داشته اید. سپس جلوی آینه بایستید و سرتان را به زوایای مختلف بچرخانید و لبخند بزنید تا به بهترین زاویه برسید.

یک روز قبل از عروسی: آبرسانی به لب ها

لبهای پوسته پوسته شده به هیچ وجه منظره خوشایندی ندارند بنابراین فراموش نکنید که شب قبل از عروسی با استفاده از یک مسواک (ترجیحا برقی) پوستهای خشک و مرده لبتان را از بین ببرید. سپس یک کرم یا لوسیون مرطوب کننده روی لبهایتان بمالید و بعد به رختخواب بروید.

روز عروسی: استفاده از رژلب مناسب و مداد تصحیح‌کننده

در روز عروسی با مشورت آرایشگر رژلبی را انتخاب کنید که دندان‌هایتان را سفیدتر از آنچه که هست، نشان دهد. رنگ‌های پرتقالی، هلویی، قهوه ای، و مرجانی معمولا سایه زردی را دندان‌ها ایجاد می‌کنند که چندان زیبا نیست. درحالیکه رژلبهای قرمز و صورتی لبخند شما را درخشان تر می‌کند.

روز عروسی: استفاده از رژلب های مخملی

رژلب‌های مات معمولا نور بیشتری را به خود جذب می‌کنند و باعث می‌شوند که دندان‌های شما تیره تر به نظر برسند. در عوض رژلبهای مخملی نور را به خوبی منعکس کرده و زیبایی لبخندتان را دوچندان می‌کنند.

قبل از عکس گرفتن: خیس کردن لب ها و دندان‌ها

پیش از عکس گرفتن با یک دستمال مرطوب لبها را خیس کنید و زبانتان را روی دندان‌ها بکشید. خواهید دید که همین عمل ساده درخشش لبها و دندان‌ها شما را در عکس بیشتر خواهد کرد.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.