کت و شلوار دامادی به اندازه لباس عروس خانم مهم است. کت و شلوار داماد هنگامی که با دقت و اصولی انتخاب شود میتواند برازندگی و شیکی آقای داماد را هم تکمیل کند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

کت و شلوار از آن دست تن‌ پوش هایی است که اگر در انتخاب آن کمی بی دقتی کنید، تمام زحمات‌ و هزینه ای که برای خرید کت و شلوار صرف کرده اید از بین می‌ رود. برای اینکه در مراسم عروسی تان بهترین کت و شلوار پوش جمع باشید یک راه بیشتر ندارید. اینکه مطلب ما را بخوانید و به قانون های طلایی که برای ست کردن لازم دارید عمل کنید.

کت مهم تر از شلوار است

در خرید کت و شلوار بیشتر از اینکه به شلوار فکر کنید، باید به فکر کت باشید. اگر کت شما متناسب و اندازه‌ باشد، نقص‌های شلوار خیلی به چشم نمی‌آید. کتی که شما انتخاب می‌ کنید باید شانه‌ هایش بی عیب و نقص باشد و زمانی که آن را به تن می‌ کنید هیچ چروک و کشیدگی در آن دیده نمی شود.

شاید شما بتوانید به سادگی شلوار را تنگ و گشاد یا کوتاه و بلند کنید، اما برای کت این امکان وجود ندارد. پس اول از همه بی خیال شلوار شوید و حسابی کت را توی تن‌تان جا بیندازید و مشکلاتش را با دقت ببینید. بعد از شانه‌ ها باید نگاه تان به آستین ها باشد. آستین های کت باید تا انتهای مچ باشد. سر این مسئله حسابی سخت گیری کنید، اگر آستین مچ‌ تان از این مقدار پایین تر یا بالاتر باشد، تیپ تان از جذابیت خارج می شود. کت را با دکمه ی بسته و باز امتحان کنید و مطمئن شوید در دو حالت، ژست تان خوب و مناسب است و قرار نیست به مشکلی بر بخورید.

کفش متناسب با کت و شلوار بخرید

بعد از اینکه با رعایت تمام چیزهایی که گفتیم کت و شلوار مناسب را انتخاب کردید، نوبت می رسد به کفش. کفشی که به کت و شلوار شما جلا می دهد. کفش برای کت و شلوار حکم همان کفش پاشنه دار برای لباس مجلسی را ایفا می کند. اگر کفش را به درستی انتخاب نکنید، قطعا تیپ شما یک چیزی کم خواهد داشت.

مدل کفش بهتر است نه کالج و راحت باشد، نه خیلی نوک تیز و عجیب غریب. کفش‌ ساده و در عین حال شیکی استفاده کنید. از آنجایی که ممکن است کمربند یا دکمه سر دست شما خیلی به چشم بیاید، بهتر است از کفشی استفاده کنید که روی آن سگک نداشته باشد. رنگ هایی که طراحان مد برای ست کردن کت و شلوار با کفش پیشنهادات جالبی دارند که بهتر است آن ها را در خریدتان لحاظ کنید و حتی اگر به نظرتان خیلی برای ست کردن مناسب نیستند، یکبار امتحان کنید و نتیجه کار را ببینید، حتما نظرتان عوض می شود.

برای کت و شلوار آبی، سرمه ای و طوسی استفاده از کفش های مشکی یا قهوه ای گزینه های مناسبی هستند. برای کت و شلوار مشکی بهترین گزینه کفش مشکی است و برای کت و شلوار قهوه ای بهترین انتخاب کفش هم رنگ است. زمانی که می خواهید ست مشکی و قهوه ای داشته باشید دست تان باز است و می توانید از کفش هایی با جنس های جیر، براق یا مات استفاده کنید.

گاهی اوقات آقا دامادها فکر می کنند اگر کفش روشن بپوشند، خوش تیپ می شوند اما این اشتباه محض است. شما تنها در صورتی می توانید از کفش های روشن استفاده کنید که کت و شلوار خودتان روشن باشد. اگر کت و شلوارتان سفید، نباتی و صدفی است می توانید کفش هایی از خانواده قهوه ای، سفید، کرم و حتی مشکلی استفاده کنید و دست تان در انتخاب حسابی باز است، تنها رنگی که برای ست کردن کفش با کت و شلوار روشن مناسب نیست، آبی و سرمه ای هستند. این دو قلم اصلا با کت و شلوار سفید خوب از آب در نمی آیند.

رنگ جوراب داماد مهم است

اگر همه مسائل مربوط به کت و شلوار را درست انتخاب کرده اید اما هنوز یک جای کارتان می لنگد، مطمئنا باید نگاهی به جوراب تان بیندازید. رنگ جوراب همیشه باید تیره تر از شلوار باشد، خصوصا زمانی که قرار است کت و شلوار دامادی به تن کنید. گاهی اوقات دامادها برای اینکه رنگ روشن برای شان شگون دارد، جوراب سفید به پا می کنند در حالیکه این انتخاب بد باعث می شود آنها هر بار که می نشینند و بلند می شوند حسابی توی ذوق بزنند. این‌ها ساده‌ترین اصولی هستند که شما را در انتخاب کت و شلوار مناسب یاری می‌کنند.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.