اوایل زندگی شاید برقراری ارتباط و ایجاد صمیمیت با همسر کمی سخت باشد؛ اینجا راههایی برای ارتباط بهتر در شش ماه اول زندگی برایتان داریم

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

شما می خواهید عشقی که در روز عروسی میانتان وجود داشته را تا ابد حفظ کنید بنابراین باید همیشه و همیشه ازداوج و زندگی مشترکتان را در اولویت قرار دهید. روش های مختلفی برای قوی تر کردن رابطه مان زن و شوهر به ویژه در شش ماه نخست زندگی وجود دارد که در این مطلب به 3 مورد از آنها اشاره می‌شود.

یادآوری لحظه های شیرین

به جای اینکه لحظات سخت، دعواها و جر و بحث های دوران نامزدی را به یاد بیاورید و دائما درباره آن ها با همسرتان حرف بزنید، به یاداوری لحظات شیرین آن دوران بپردازید. یک مسافرت کوتاه، اولین باری که با هم زیر برف یا باران قدم زده اید، اولین شام دونفره و ... لحظاتی هستند که شما با یاداوری آن به همسرتان باعث می شوید مملو از عشق و آرامش شود.

پیکنیک با دوستان

اگر هنوز دوستان همسرتان را نمی شناسید یا با آنها احساس راحتی نمی کنید، برنامه ای ترتیب دهید و مثلا یک آخر هفته با هم به پیکنیک بروید. از دوستان وی انتقاد نکنید بلکه سعی کنید آنها را بشناسید و ویژگی های خوب و مثبتشان را شناسایی کنید. یادتان باشد با شناختن دوستان یکدیگر، هم دیگر را نیز بهتر خواهید شناخت.

بگذارید تنها باشد

اجازه دهید همسرتان یکی دو ساعت در هفته با دوستانش تنها باشد. نگران نباشید با این کار نه تنها وی را از دست نمی دهید بلکه به او نزدیک تر هم خواهید شد. حفظ زندگی اجتماعی طرفین بعد از ادواج بر دوام زندگی شما تاثیر مثبت دارد نه منفی و درضمن فراموش نکنید که اگر او یک شب همراه دوستانش برای تماشای فوتبال به استادیوم رفت کاری نکنید که از ترک کردن خانه احساس گناه کند.

روش شما برای صمیمیت با همسرتان در این مدت چه بود؟

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.