راه حل از بین بردن سندرم پیش از قاعدگی

پرسش: متاسفانه من در هفته قبل از پریود به شدت عصبی میشم، با همه دعوام میشه، بسیار خسته و بی انرژی میشم و فقط افکار منفی میاد سراغم و تقریبا از هر حرفی برداشت بدی میکنم و جالبه بعد پریود هیچ مشکلی ندارم و انگار همه چی باب میل منه. در سالهای اول پریودم هیچ وقت اینجوری نمیشدم. الان 28 سالمه و در اواخر مرداد عروسی میکنم و همون موقع ها پریود میشم.حالا با در نظر گرفتن این شرایط: 1- چیکار کنم یکم این حالتم بهتر بشه و تا این حد عصبی نشم. 2- تو سوالات خوندم که باید از روز 5 پریود قرص پیشگیری بخوریم تا از حاملگی جلوگیری بشه، ولی پریود من همه ش 3 و بعضا 4 روزه. بازم از روز پنجم بخورم؟ 3- چیکار کنم این پریود یا زودتر از هفته عروسی بشه یا دیرتر. شما کدوم رو ترجیح میدین؟
پاسخ

پاسخ: اولا کنترل علایم سندرم قبل از قاعدگی با رژیم غذایی، ورزش، مصرف برخی مکمل ها و پرهیز های غذایی مثلا عدم مصرف چایی، قهوه....و مواد کولا دار میسر است.
دوما همسرتان در مشاوره قبل از ازدواج در جریان این تغییرات طبیعی قرار داده شود که این مسئله خود کمک به حمایت عاطفی بیشتر ایشان در این دوره زمانی میکند.
در مورد مصرف قرصهای جلوگیری از بارداری میتوان از روز اول قاعدگی شروع به مصرف نمود ولی هر زمان مصرف این ترکیبات آغاز شود بایست یک بررسی وشرح حال کامل از فرد به عمل آمده و مشاوره قبل از مصرف قرصهای جلوگیری اینجا لازم است.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...