برای اولین بار در سال 2016 ترکیبی از دو رنگ آبی و صورتی ملایم به عنوان رنگ سال انتخاب شده است . رنگ هایی ملیح و ملایم که میتواند برای عروس خانم ها انتخاب کاملا مناسبی باشد .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس / سعیده صفری: هدف از انتخاب این رنگ توسط موسسه پنتون آمریکا افزایش تمرکز و پذیرش بیشتر رنگ های گرم مثل صورتی و قرمز در کنار حس آرامش رنگ آبی است آرامشی که حتی در زمان آشفتگی هم می توان آن را حس کرد.

      

                                          طیف رنگی رنگ سال 2016


رنگ ترکیبی امسال در اصل طیف وسیعی از رنگ ها را شامل می شود از جمله :

آبی :این رنگ اولین و مهم ترین رنگ آرامش دهنده است رنگی که آرامش فکری و جسمی و اطمینان خاطر درونی و اعتماد به نفس را افزایش می دهد.


صورتی: رنگ صورتی آرام بخش و تسکین دهنده است و احساسات عاشقانه را در افراد به وجود می آورد.

سبز:رنگ سبز ، کامل‌ترین رنگ است و نشانه‌ی زندگی ، رشد ، دوست داشتن ، امیدواری ، آرامش ، خوشبختی و سلامتی است و احساس صلح و دوستی و هماهنگ بودن را به انسان می‌دهد

     

                                            طیف رنگی رنگ سال 2016

بنفش :

بنفش یک رنگ روحانی است خواص روانی مثبت این رنگ آگاهی معنوی ، چشم نوازی،صحت و حقیقت و کیفیت است .

قهوه ای :

قهوه ای رنگ گرم و خنثی ای ست و به وجود آورنده ی احساس آسایش،راحتی و امنیت است و این رنگ به انسان حس تازگی و طبیعی بودن می بخشد و نشان دهنده ی سادگی و صفا، حس آرامش و صمیمیت است.

زرد :
این رنگ هوش و کنجکاوی را تقویت می کند و باعث افزایش خلاقیت و مثبت اندیشی شده و اشتیاق و علاقه ی فرد را بیشتر میکند و ذهن را فعال می کندو موجب تقویت تفکر در انسان می شود .

    

اگر شما عروس خانم امسال هستید و میخواهید برای ترکیب لباس و پوششتان هم زمان با مد امسال تصمیم بگیرید ، این طیف رنگی کاملا برازنده شما خواهد بود ؛ ر نگ هایی ملایم وبا نشاط .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.