9 عکس

رنگ موی سال؛ ایده هایی برای پاییز 2017 (قسمت اول)

در این گالری می توانید رنگ موهای افراد مشهور و رنگ موهایی که پاییز 2017 مد شده اند را ببینید و ایده بگیرید

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید رنگ موهایتان هم مطابق مد روز باشد حتما این گالری را ببینید.
رنگ موی بلوند روشن

الیسون ویلیامز این رنگ موی بلوند که خیلی تمیز و مرتب و در عین حال خیلی طبیعی به نظر می رسد را انتخاب کرده است. این رنگ بلوند خیلی گرم و زیباست بدون اینکه زردی داشته باشد، روشن است بدون اینکه صورت اش را بی روح نشان دهد و چند بعدی است بدون اینکه در هایلایت زیاده روی کرده باشد.

رنگ موی آمبره فوق العاده نامحسوس

آمبره ای که پاییز امسال مد شده است با آمبره های سابق کاملا متفاوت است و خیلی ملایم تر است. همینطور که می بینید در آمبره سوفیا ورگارا ساقه های موها تنها یک درجه از ریشه ها روشن تر است و تغییر رنگ خیلی نامحسوس است.

رنگ مو همرنگ با رنگ پوست

رنگ موی قهوه ای ایسا رِی تقریبا همرنگ پوست اش است که باعث شده ترکیب رنگ ویژه ای در چهره اش ایجاد شود و درخشندگی پوست زیبایش را بیشتر نشان دهد.

بالیاژ و بیبی لایت

آرایشگر معروف لس آنجلسی، کریسی پلیسکی، دو تکنیک هایلایت یعنی بالیاژ و بیبی لایت را با هم ترکیب کرده و این رنگ موی جذاب را به وجود آورده است. همچنین ریشه ها را کمی تیره تر کرده است تا بتواند مدت زمان بیشتری این رنگ را داشته باشد بدون اینکه مجبور شود ریشه ها را رنگ کند.

رنگ موی پرکلاغی براق

رنگ موی مشکی پرکلاغی برای افرادی با رنگ پوست سفید مانند کریستن ریتر تضاد فوق العاده جذابی ایجاد می کند. رنگ موی مشکی، موها را براق تر نشان می دهد.

رنگ موی تقریبا قرمز

اگر آنقدر آمادگی ندارید که موهایتان را کاملا قرمز کنید، می توانید مانند پائولا پاتون از یک رنگ موی خرمایی فوق العاده گرم با ته رنگ قرمز تیره استفاده کنید تا موهایتان کمی قرمز شود اما آنقدر هم قرمز نشود که توی ذوق تان بزند.

رنگ موی پلاتینه روشن

مدل موی پیکسیِ کارا دلوین ریشه های مشکی اش را نه تنها در قسمت فرق بلکه در همه قسمت های موهای پلاتینه اش به خوبی نشان می دهد. این تضاد، زیبایی و عمق خاصی به موهایش بخشیده است.

رنگ موی هلویی، بلوند و دودی

گِلَم آیریس، صاحب یک آرایشگاه در کالیفرنیا، این مدل رنگ مو را مد کرده است. او در این رنگ موی آمبره ریشه ها را دودی کرده، برای قسمت های میانی از رنگ نارنجی استفاده کرده و ساقه ها را بلوند کرده است. نتیجه اش هم موهایی شده که شبیه به غروب آفتاب در اقیانوس درست لحظه ای قبل از اینکه خورشید پشت افق محو شود است.

رنگ موی صورتی ملایم

این روزها رنگ صورتی ملایم همه جا را فراگرفته، حتی لوازم آشپزخانه هم به این رنگ درآمده اند. پس تعجبی ندارد که این رنگ زیبا راهش را به دنیای رنگ مو هم باز کرده باشد. این رنگ موی صورتی ملایم در سال 2017 خیلی مد شده است، مخصوصا نوجوان ها عاشق این رنگ مو هستند.

لطفا کمی صبر کنید...