9 عکس

رنگ موی سال؛ ایده هایی برای پاییز 2017 (قسمت دوم)

در این گالری می توانید رنگ موهای افراد مشهور و رنگ موهایی که پاییز 2017 مد شده اند را ببینید و ایده بگیرید

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید رنگ موهایتان هم مطابق مد روز باشد حتما این گالری را ببینید.
رنگ موی ژئود

دل تان می خواهد به موهایتان کمی رنگ و لعاب بدهید ولی نمی خواهید آن را دکلره کنید؟ می توانید با تغییر رنگ در قسمت های کمی از موهایتان این رنگ موی ژئود که از رنگ آماتیس به رنگ آبی سیر می رود را داشته باشید. واقعا که نام سنگ قیمتی ای که روی این رنگ مو گذاشته شده برازنده اش است.

رنگ موی بلورینج

رنگ موی بلورینج پرطرفدارترین رنگ موی سال 2017 است. رنگ موی بلورینج در واقع رنگی بین بلوند و نارنجی است و بسیار زیبا و جذاب است.

رنگ موی بلوند-خاکستری

رنگ موی ترکیبی بلوند و خاکستریِ ایوان ریچل وود واقعا محشر است. این رنگ موی زیبا با ریشه های تقریبا مشکی تکمیل شده و یکی از رنگ موهای پرطرفدار 2017 شده است.

رنگ موی سفید

اگر می خواهید اجازه دهید طبیعت کار خودش را بکند الان وقت اش است. این روزها خانم ها موهایشان را سفید می کنند. فقط یادتان باشد با استفاده از شامپوهای مخصوص اجازه ندهید موهایتان زرد شود.

رنگ موی قهوه ای-خاکستری

اگر می خواهید به تب و تاب رنگ موی خاکستری بپیوندید ولی زیاد هم خاکستری نشوید این رنگ موی قهوه ای-خاکستری را امتحان کنید.

رنگ موی بلوند برفی

رنگ موی بلوند پلاتینه دیگر از مد افتاده و جایش را به رنگ موی بلوند برفی داده که سفیدی بیشتر و زردی کمتر دارد. فقط اگر قبلا دکلره کرده اید حداقل یک هفته قبل از اینکه به سراغ این رنگ مو بروید موهایتان را کاملا درمان کنید.

رنگ موی بیبی بلوند

جولیان هاف به سراغ رنگ موی گلدیلاکس رفته که کاملا طبیعی به نظر می رسد؛ نه زیادی سفید شده و نه زیادی روشن، درست همان رنگی است که باید باشد.

رنگ موی بروند

رنگ موی بروند (bronde) هیچگاه از مد نمی افتد. رنگ مویی که زیر نور بلوند می شود و در سایه شکلاتی می شود. این رنگ مو همیشه جذابیت دارد.

ریشه های تیره

ریشه های تیره در سال 2016 حسابی پرطرفدار بودند و خبر خوب این است که در سال 2017 هم این مدل رنگ مو طرفدارهای زیادی دارد. تنها تفاوت اش این است که در سال 2017 به جای دو سانت رنگ تیره می توانید ده سانت رنگ تیره را در قسمت ریشه مو مشاهده کنید.

لطفا کمی صبر کنید...