9 عکس

رنگ موی سال؛ ایده هایی برای پاییز 2017 (قسمت سوم)

در این گالری می توانید رنگ موهای افراد مشهور و رنگ موهایی که پاییز 2017 مد شده اند را ببینید و ایده بگیرید

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید رنگ موهایتان هم مطابق مد روز باشد حتما این گالری را ببینید.
هایلایت های مخفی

احتمالا آرایشگر کری واشینگتن از رنگ عسلی برای این هایلایت های نامحسوس استفاده کرده است. این مدل رنگ مو برای کسانی که به دنبال یک تغییر رنگ جزئی در موهایشان هستند مناسب است.

موهای دو رنگ نامحسوس

برای اینکه بتوانید در خیابان چنین رنگ مویی را تشخیص دهید باید چشمان تیزبینی داشته باشید. در این رنگ مو ریشه ها تیره و ساقه ها کمی روشن تر است. اگر یک آرایشگر حرفه ای این کار را انجام دهد قادر به تشخیص نخواهید بود که این تغییر رنگ در کجا اتفاق افتاده است.

ساقه های بلوطی

یک مدل موی دو رنگ دیگر را می توانید در این تصویر ببینید. موهای پریانکا چوپرا در مراسم گلدن گلوب 2017 از قهوه ای-شکلاتی تیره شروع و به رنگ بلوطی گرم ختم می شود. نه قرمز است و نه قهوه ای، یک رنگ جذاب و زیبا.

بافت های شرابی رنگ

کیکه پالمر با این رنگ مو نشان می دهد که ریشه های رنگ نشده با یک ظاهر رنگارنگ خیلی همخوانی دارد. این موهای بافته شده شرابی رنگ که به شکل گوجه ای درآمده اند امسال خیلی مد شده اند.

رنگ موی آماتیس

اگر موهایتان بلوند پلاتینه است و می خواهید کمی تنوع به آن بدهید می توانید ریشه هایتان را به رنگ آماتیس در بیاوردید. با این کار هم جلوه خاصی به موهایتان می بخشید و هم اینکه لازم نیست مرتب ریشه هایتان را رنگ کنید و به موهایتان آسیب بزنید.

رنگ موی آبی پری دریایی

رنگ آبی هیچ وقت از مد نمی افتد و این رنگ موی آبیِ چند رنگ به تازگی خیلی پرطرفدار شده است. این رنگ مو از ترکیب رنگ های آبی فیروزه ای، کبالتی و زمردی ایجاد شده است. این رنگ مو به همه رنگ پوستی می آید.

رنگ موی هندوانه ای

احتمالا هندوانه میوه مورد علاقه شماست، اما هیچوقت فکر می کردید که این میوه یک روز تبدیل به رنگ موی مد روز شود؟ ترکیب رنگ های سبز و صورتی یکی از ترکیب رنگ های جسورانه فصل پاییز است.

هایلایت گرم پاییزی

اگر موهایتان به رنگ قهوه ای تیره است از آرایشگرتان بخواهید به آن هایلایت های گرم اضافه کند تا موهایتان چند بعدی شود. برای هایلایت در فصل پاییز رنگ های کهربایی، کاراملی، بلوطی، شکلاتی و خرمایی را در نظر بگیرید.

رنگ موی بلوند کره ای

بعد از چند سال که بلوند با تناژ سرد مد بود امسال دوباره بلوند با تناژ گرم مد شده است. بیشتر رنگ های بلوند کره ای و حنایی را در نظر بگیرید و کمتر به بلوند یخی فکر کنید.

لطفا کمی صبر کنید...