گل ها زبان خودشان را دارند. هر نوع و رنگ شکوفه ای رازهای خودش را نجوا می کند. یک دسته گل داستان های عشق و فداکاری را بیان می کند و دسته گل دیگر نشان دهنده همدردی در زمان مصیبت است.

گلفروش های ماهر که زبان گل ها را از بر هستند به راحتی رنگ های مختلف گل ها را کنار هم می گذارند و اجازه می دهند که گل ها حرف شان را بزنند. دفعه بعد که خواستید دسته گل سفارش دهید و یا دسته گلی دریافت کردید به رنگ آن ها دقت کنید تا بتوانید پیام مخفی آن ها را دریافت کنید.

گل قرمز

قرمز رنگ عشق و علاقه است. این رنگ سرزنده، پرشور و عاشق جلب توجه کردن است. گل های قرمز رنگ نماد شجاعت، احترام، وفاداری، تحسین و اشتیاق هستند.

گل صورتی

رنگ های صورتی ملایم از ملاطفت، شادی و عشق سخن می گویند. صورتی یک رنگ بسیار عاشقانه است، این رنگ همچنین نماد زیبایی و معصومیت نیز هست.

گل آبی

می گویند رنگ آبی نشان دهنده آرامش و صداقت است. یک دسته گل پر از گل های آبی احتمالا به این معناست که آرام باش و استرس را کنار بگذار.

گل سفید

گل های سفید می توانند به معنای احترام، تواضع، خلوص، معصومیت و یا همدردی در هنگام مصیبت باشند. این گل ها با توجه به نوع شان می توانند جسورانه باشند و جلب توجه کنند و یا اینکه ملایم و فروتنانه باشند.

گل زرد

گل های زرد سرشار از شادی هستند. این گل ها نماد پیوندهای دوستی، طعم موفقیت و غرور هستند. لذت نیز یکی دیگر از معانی گل های زرد رنگ است.

گل یاسی

جوانی و زیبایی، لطافت و ظرافت. گل های یاسی یک جنبه ظرافت، زنانگی و سنتی بودن در خودشان دارند حتی وقتی در دسته گل های مدرن به کار می روند.

گل نارنجی

نارنجی رنگی جسورانه، پر شور و پر از زندگی است. گل های نارنجی از شور، اشتیاق و هیجان سخن می گویند.

گل سبز

گل های سبز نشانگر تجدید حیات، بهار و جوانی هستند. گل های سبز در دسته گل همچنین به معنای آرزوی سلامتی و ثروتمندی برای افراد هستند.

گل بنفش

گل های بنفش با این رنگ سلطنتی نماد مقام، منزلت، سنت و موفقیت هستند. وجود گل های بنفش در دسته گل نشانه تحسین و ستایش است.

اگر قصد دارید برای کسی دسته گل بفرستید حتما به معانی رنگ های گل ها توجه کنید و با توجه به آن ها به راحتی احساسات خود را در یک دسته گل بگنجانید و اجازه دهید این بار گل ها باشند که از زبان شما سخن می گویند.

شما چه رنگ گلی دوست دارید هدیه بگیرید؟