چهارمین یکشنبه ماه اکتبر به عنوان روز جهانی مادرشوهر و مادرزن در نظر گرفته می شود. اگر عاشق مادرشوهرتان نیستید، به بهانه این روز، چند نکته کلیدی را به شما گوشزد می کنیم

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

دیدگاه های افراد نسبت به مادرشوهر بسیار متفاوت است. برخی مادرشوهرشان را مانند مادر خودشان دوست دارند و برخی دیگر آن ها را (پناه بر خدا) دشمن جان خود می دانند.

یکشنبه 22 اکتبر، روز جهانی مادرشوهر است. بهتر است در این روز تمام جوک هایی که در مورد مادرشوهرها گفته می شود را فراموش کنید و به این فکر کنید که اگر شما شخصیت همسرتان را دوست دارید به این دلیل است که او توسط مادری تربیت شده که الان مادرشوهر شماست؛ پس قدر او را بدانید و روز جهانی مادرشوهر را با او جشن بگیرید.

در روز جهانی مادرشوهر می توانید به روش های زیر مادرشوهرتان را خوشحال کنید.

علاقمندی های مادرشوهرتان را در نظر بگیرید

بهتر است بدانید مادرشوهرتان چه چیزهایی دوست دارد تا بتوانید هدیه ای برای او بخرید که واقعا خوشحال اش کند. مثلا اگر مادرشوهرتان همیشه دل اش یک مخلوط کن جدید می خواسته درنگ نکنید و همان را برایش تهیه کنید.

به مادرشوهرتان گل بدهید

اگر مادرشوهرتان همه چیز دارد و نمی دانید چه هدیه ای برایش بخرید می توانید یک دسته گل از گل های محبوب اش برایش تهیه کنید. اگر هم مادرشوهرتان اهل پرورش گل و گیاه است می توانید به او یک گلدان گل زیبا هدیه بدهید.

مادرشوهرتان را برای شام بیرون ببرید

به مناسبت روز جهانی مادرشوهر، مادرشوهرتان را برای شام به رستوران مورد علاقه اش ببرید و یا او را به منزل تان دعوت کنید. یادتان باشد که اگر گزینه دوم را انتخاب می کنید حتما غذاهای مورد علاقه او را بپزید.

به مادرشوهرتان بلیت هدیه بدهید

اگر فرصت کافی برای خرید هدیه ندارید می توانید به مادرشوهرتان بلیت سینما، کنسرت مورد علاقه اش را هدیه بدهید. قطعا او از این هدیه خوشش میاید.

به مادرشوهرتان وقت تان را هدیه بدهید

هیچ هدیه ای با ارزش تر از وقت انسان نیست. سعی کنید در روز جهانی مادرشوهر تمام وقت خود و همسرتان را با او بگذرانید. می توانید با او به خرید، پارک و یا سینما بروید.

برای مادرشوهرتان نامه بنویسید

می توانید یک کارت زیبا انتخاب کنید و داخل آن برای مادرشوهرتان بنویسید که چقدر او را دوست دارید و چقدر قدردان زحمات اش هستید.

شما چطور می خواهید مادرشوهرتان را در این روز خوشحال کنید؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.