حتی اگر حوصله رژیم سفت و سخت را ندارید اما از چاقی خسته اید، ۴ کار ساده طی روز انجام دهید تا ۱۰۰ کالری بیشتر انرژی بسوزانید؛ بلاخره روزی متناسب می شوید!

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

اگر قرار است 6 ماه دیگر عروس شوید و به خانه بخت بروید؛ اما هنوز چند کیلو اضافه وزن دارید، اگر می‌خواهید لباس عروسی بخرید؛ اما باید قبل از انتخاب وزن کم کنید، اگر دنبال رسیدن به تناسب اندام هستید، این 4 روش را در برنامه روزانه‌تان بگنجانید تا 100 کیلو کالری بیشتر با هرکدامشان بسوزانید.

1600 متر راه بروید

1600 متر همان مسیری است که شما می‌توانید تنها با 2000 قدم آن را بپیمایید و 100 کلو کالری از چربی‌های اضافه را آب کنید. هرچه قدر سریع‌تر این گام‌ها را بردارید زودتر کالری ها را سوزانده و به هدفتان نزدیکتر می‌شوید. از 1600 متر شروع کنید و کم کم تعداد قدم‌ها را افزایش دهید.

 روی توپ بنشینید

اگر بیش از دو ساعت از روزتان را به صورت نشسته روی صندلی می‌گذرانید بهتر است در اسرع وقت صندلی خود را با یک توپ تمرینی یا درمانی عوض کنید. نشستن روی این توپ‌ها باعث به کار افتادن عضلات اصلی شما شده و در هر ساعت 50 کیلوکالری انرژی می‌سوزاند.

تشنه‌اید؟ آب یخ بنوشید

اگر قصد لاغر شدن دارید آب را همراه با چند تکه یخ بنوشید. خوردن هر لیوان آب در طول روز معادل سوزاندن 25 کیلوکالری انرژی متابولیسم پایه شما را بالا می‌برد. بنابراین با خوردن 8 لیوان آب می‌توانید 200 کالری انرژی بسوزانید.

از نوشیدنی‌های گرم غافل نشوید

نوشیدن مایعات گرم مانند چای سبز، چای معمولی یا انواع دم‌نوش‌ها باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی شده و در نتیجه روند سوزانده شدن کالری را در بدن شما تسریع می‌کند. نوشیدن 3 لیوان چای سبز می‌تواند به شما کمک کند تا 75 -100 کیلو کالری انرژی بسوزانید.

از این روش های دم دستی برای سوزاندن کالری بیشتر سراغ دارید؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.